2006. gada 8. septembris

Latvija, iespējams, neuzbruks Krievijai

163.jpg

Attēlā: aviācijas nesējkuģi mācībās Babītes ezerā

Krievijas izlūkdienesti beidzot guvuši neapgāžamus pierādījumus sabiedrībā plaši izplatītajam uzskatam, ka Latvija ir Krievijas ienaidnieks numur viens. Kā paziņojis Krievijas prezidenta palīgs Sergejs Jastržembskis, pārtverti īpaši slepeni Latvijas aizsardzības ministrijas dokumenti, kuros detalizēti aprakstīts plāns iebrukumam Krievijā.

Plānā paredzēts nosūtīt Latvijas kara floti pa Daugavu līdz pat Valdaja augstienei un no turienes pa sauszemi pārvest to uz Maskavas upi, lai ieņemtu Krievijas galvaspilsētu mirkli pēc tam, kad no Latvijas militārajiem pavadoņiem raidītie rentgena lāzera stari būs nogalinājuši visus Krievijas vidienes iedzīvotājus. Sankt-Pēterburgu paredzēts iznīcināt ar atombumbu, virs Sibīrijas izkaisīt Sibīrijas mēra sporas, bet Tālajos Austrumos atskaņot grupas «Tumsa» dziesmas.

Krievijas iedzīvotājus, kas būs palikuši dzīvi, piespiedīs mācīties latviešu valodu un naturalizēties likumā noteiktajā kārtībā.

Latvijas aizsardzības ministrs Atis Slakteris, atbildot uz žurnālistu lūgumu komentēt, kāda būs Latvijas turpmākā rīcība, paziņoja: «Es īsti nezinu, ko sacīt šajā sakarā. Kā mēdz teikt, var jau būt visādi.» ▼

Pievienot komentāru