2006. gada 9. oktobris

Sadistiski nogalināts Kalvītis

201.jpg

Attēlā: Konstantīns Miezis atteicās komentēt notikušo

Kā PATIESI! uzzināja policijā, noziegums noticis vakar vakarā īsu brīdi pēc LNT ziņām. Saskaņā ar pagaidu informāciju, slepkavības motīvi ir politiski, jo slepkava, pilsētas lauku teritorijas iedzīvotājs Konstantīns Miezis (53), būdams partijas «Visu Latvijai!» kvēls atbalstītājs, Tautas partijas darbību bieži dēvējis par «nepiedodamu noziegumu pret latviešu tautu».

Akvelīna Mieze (44) PATIESI! korespondentam pavēstīja, ka viņas vīrs, noskatījies LNT ziņas, kurās tika pavēstīts par balsu skaitīšanas pabeigšanu un Tautas partijas pārliecinošo uzvaru vēlēšanās, esot paķēris pirmo nazi, kas gadījās pa rokai, un, nikni šņācot, meties ārā pa durvīm.

«Mani pārņēma nelabas priekšnojautas, bet bija bail stāties viņam ceļā,» viņa caur asarām stāstīja. «Līdz tiem galējiem rezultātiem Kostiņš vēl cerēja, ka dažos vēlēšanu iecirkņos «Visu Latvijai!» tomēr būs savākuši pietiekoši daudz balsu, lai pārvarētu piecu procentu barjeru. Dienas gaitā cerības pamazām zuda un Kostiņš kļuva aizvien jocīgāks. Ziņas vienkārši pielika visam punktu. Tikai pēc tam, kad izdzirdēju pirmos kviecienus, sapratu, kas viņam prātā. Es domāju, ka Kalvītis saldā miegā čučēja savā aizgaldā, kad Kostiņš uzklupa viņam un sāka durt. Tas bija šausmīgs jandāliņš, un nebrīnos, ka kaimiņi izsauca policiju. Bet palīdzība atbrauca par vēlu, jo Kalvītis vairs nekustējās. Bija tik jauks veprēns, cienīgs un ēdelīgs, tāpēc arī nosaucām viņu tādā vārdā. Tas viss ir tik šausmīgi… Kāda tagad būs karbonāde? Vienos caurumos!»

Pret K. Miezi ierosināta krimināllieta par cietsirdīgu izturēšanos pret dzīvniekiem. ▼

Pievienot komentāru