2006. gada 11. oktobris

Lācis atpūšas pirms izšķirošā peldējuma

204.jpg

Attēlā: dzīvnieks pozē PATIESI! korespondentam

Kā intervijā PATIESI! pastāstīja t. s. Roņu salas lācis, kurš šobrīd jau ir aizpeldējis līdz Kurzemes krastam un atjauno spēkus Dundagas apkaimē, līdzšinējie peldējumi ir bijuši tikai treniņš pašam galvenajam pārbaudījumam — posmam no Ventspils līdz Visbijai.

Limbažu pagastā dzimušais un augušais lācis savu jaunību ir pavadījis netālu no kādas lauku sētas, kurā mitinājušies grupas «Jumprava» daiļrades cienītāji. Praktiski katru dienu viss tuvējais mežs ir dārdējis dziesmas «Peldētājs» skaņās.

«Kā redzat, ciešā saskare ar cilvēkiem ir ļāvusi man iemācīties diezgan ciešami sazināties latviski. Starp citu, Igaunijā es piedzīvoju smagu lingvistisku vilšanos, un tas bija viens no iemesliem, kādēļ pametu salu. Reizē ar latviešu valodas zināšanām manī deg vēlēšanās īstenot šo cēlo sapni — peldējumu pāri visai Baltijas jūrai!» ar lepnumu pavēstīja muskuļotais dzīvnieks. Tāpēc pagājušajā ziemā lācis ir uzdrošinājies pa ledu doties atklātā jūrā, lai pārbaudītu savas spējas.

Ņemot vērā ziemas tuvumu, lācis ir gatavs rīkoties pēc viena no diviem aprobētajiem scenārijiem: vai nu visas Baltijas jūras aizsalšanas gadījumā šoziem doties uz Gotlandi pa ledu un vajadzības gadījumā peldus pārvarēt tikai nelielus ceļa posmus, vai arī sagaidīt nākošo vasaru, lai peldētu pa siltu ūdeni. ▼

1 komentārs

  1. Palsa teica:

    Braucieni uz Roņu salu, Sāremā un Gotlandi no Mērsraga ostas ar jahtu Palsa. Cena sākot no 35 Ls no cilvēka! Uz kuģa pieejamas 4 kajītes, plašs salons, virtuve, WC, duša un sauna.
    Iznomājam korporatīvajām prezentācijām un ģimenes izbraucieniem.
    Laiks baudīt sauli un vēju!
    http://WWW.JAHTAPALSA.LV

Pievienot komentāru