2006. gada 16. oktobris

Kā gūt baudu arī vecumdienās

207.jpg

Attēlā: nebijušu izjūtu noslēpums

Ja runājam par baudas gūšanu seksā, pilsētas lauku teritorijas iedzīvotājs Druvvaldis Tonis (70) varētu daudz iemācīt pat vairākus gadu desmitus jaunākiem vīriešiem. Par spīti tam, ka seksa šauri tradicionālajā izpratnē viņam nav bijis jau divpadsmit gadus, turklāt pirms pieciem gadiem audzēja dēļ izoperēti sēklinieki, mundrais sirmgalvis ir attīstījis savu jutekliskumu līdz pakāpei, kad pilnvērtīgu baudu sniedz arī šķietami ar seksu nesaistīti procesi.

«Pirmām kārtām tas ir miegs,» Tonis veco ļaužu pansionāta atpūtas istabā labprāt dalījās ar savu pieredzi. «Mērķtiecīgi strādājot pie šī jautājuma, ir iespējams iemiegot ieprogrammēt smadzenes tā, ka sapņos gandrīz garantēti dominē seksuālas tēmas. Un tad notiek tādas lietas, kas liktu nosarkt pat pornozvaigznei ar simt gadu stāžu. Otrkārt, tā ir dažādu ķermeņa daļu kairināšana. Jau dakteris Zālītis savulaik rakstīja, ka vīriešim dzimumloceklis nebūt nav vienīgā erogēnā zona. Kad esmu viens, es eksperimentēju, pieskaroties sev ar visdažādākajiem priekšmetiem, sākot ar brillēm lasīšanai un beidzot ar zobu protēzēm.

Bet treškārt ir galvenokārt! Ir ārkārtīgi svarīgi lietot uzturu, kas veicina nierakmeņu rašanos. Kad tie mazie resgaļi nāk ārā, klātesošie neļaus samelot, mani kliedzieni ir dzirdami pa visu pansionātu. Jaunajiem vīriešiem varu apgalvot, ka tas, ko ir izjutuši viņi, nestāv ne tuvu!» ▼

Pievienot komentāru