2006. gada 23. oktobris

Atklāta sazvērestība pret «Renault»

213.jpg

Attēlā: «Ferrari» treniņnometnē

Kā pavēstījis kāds «Williams» komandas tehniskais darbinieks, kurš vēlējās palikt anonīms, tikai tehniskas kļūmes dēļ vakar F1 sezonas pēdējā braucienā, kurā Fernando Alonso kļuva par divkārtēju pasaules čempionu, nav īstenojies «Ferrari» izstrādātais un ar šantāžas metodēm gatavotais scenārijs, saskaņā ar kuru visiem «bolīdiem», izņemot «Renault» mašīnas, priekšpēdējā aplī bija jāapstājas visām blakus, trasē izveidojot barjeru no viena nožogojuma līdz otram. Caur barjeru netiktu izlaists Alonso, bet Šūmahers, atkarībā no viņa pozīcijas sacīkstēs, tiktu izlaists cauri vienu vai divas reizes un finišētu pirmais. Lai novērstu Alonso nokļūšanu līdz finišam, vairāki it kā pilnīgi nejauši tuvumā gadījušies «Ferrari» fani ar izpletņiem nolaistos tieši trasē, sadurtu Alonso mašīnas riepas un garāmejot netīšām vairākas reizes spēcīgi iesistu pašam Alonso.

Līdz ar to simtprocentīgi tiktu nodrošināts, ka Šūmahers atkal kļūtu par pasaules čempionu. Atgādinām, ka tas bija iespējams tikai gadījumā, ja Šūmahers finišē pirmais, bet Alonso paliek bez ieskaites punktiem.

Iemesls, kāpēc plāns nav izdevies, esot bijis dzirksteļojošs kondicionētājs «Ferrari» komandas boksu tuvumā, kas visatbildīgākajā brīdī radījis traucējumus sazvērnieku rāciju darbībā. ▼

Pievienot komentāru