2006. gada 15. decembris

Putins būs nākamais Latvijas prezidents

266.jpg

Attēlā: Kaļužnijs nez kāpēc atkal pārprasts

Kā PATIESI! uzzināja Krievijas vēstniecībā, Viktora Kaļužnija vārdi par to, ka Krievijas prezidents Vladimirs Putins nebrauks uz Latviju Valsts prezidentes Vairas Vīķes-Freibergas prezidentūras laikā, tiek nepareizi interpretēti.

Patiesībā šie vārdi jāsaprot tā, ka Vladimirs Putins Latvijā ieradīsies tai pat mirklī, kad beigsies Vairas Vīķes-Freibergas prezidentūra, un kļūs par nākamo Latvijas prezidentu, skaidroja vēstniecības darbinieks, kurš vēlējās palikt anonīms.

Plāns, ko izstrādājuši Kremļa polittehnologi, paredz negaidītu Putina atkāpšanos no Krievijas prezidenta amata pirms termiņa. Šādos apstākļos Krievijas iedzīvotāji, vēloties pēc iespējas ātrāk atgriezties pie stabilitātes un prognozējamības, daudz pārliecinošāk nobalsotu par Putina nosauktā «mantinieka» kandidatūru. Savukārt Putins prezidentūru ES un NATO valstī Latvijā izmantotu kā nākamo pakāpienu savā jau sen nospraustajā ceļā uz ASV prezidenta amatu, kur ar Krievijas atbalstu viņš varētu iegūt varu pār visu pasauli. Atbildot uz PATIESI! jautājumu, kā Putins plāno apiet Latvijas likumos noteiktos ierobežojumus un iegūt vajadzīgās balsis Saeimā, vēstniecības darbinieks pavēstīja, ka «pie tā jau tiek strādāts» un «tur nekādas problēmas neradīsies». ▼

Pievienot komentāru