2007. gada 2. marts

Portāls aprij PATIESI! dibinātāju

332.jpg

Attēlā: notikumus fiksēja novērošanas kamera

Kā ziņo aculiecinieki, pagājušo trešdien vēlu vakarā, brīdi pēc portāla PATIESI! jaunās versijas atvēršanās, portālā ierauts un, pēc visa spriežot, aprīts viens no portāla PATIESI! dibinātājiem. Kā pastāstīja PATIESI! līdzstrādnieks, kurš nevēlējās izpaust savu vārdu, dibinātājs jau brīdi iepriekš sūdzējies, ka portāls vairs neklausot viņa komandām. Tad ar asinis stindzinošu kliedzienu parādījies PHP, un aculieciniekiem atlicis tikai bezpalīdzīgi noraudzīties, kā vispirms nozūd dibinātāja galva, pēc tam rokas, rumpis, kājas un visbeidzot dibens. «Būtu mēs zinājuši, ka jaunais portāls izrādīsies tik nekontrolējams, mēs nekad nebūtu šo versiju publiskojuši,» pauzdams savu nožēlu, paziņoja līdzstrādnieks. Baidoties no PHP atriebības, par notikušo līdz šim nevienam netika stāstīts.

Pazīstamais astrologs Andris Račs, komentējot notikušo, pieļāva varbūtību, ka portāla jaunās versijas izstrādes laikā notikusi portāla nejauša slacīšana ar nevainīga bērna asinīm. «Kā rodams speciālajā literatūrā, daudzus portālus mēdz atvērt tieši tā, un baidos, ka šādu iespējamību nevaram izslēgt arī šajā gadījumā,» pastāstīja Račs.

PATIESI! redakcija lūdz atsaukties ģimenes, kam varētu būt radušās aizdomas, ka trešdienas, 21. februāra vakarā izlietas tieši viņu nevainīgo bērnu asinis. ▼

3 komentāri

 1. laboratorijas uzkopēja teica:

  …tikai neatklājiet manu īsto vārdu! Es zinu… visu zinu.. ne viens vien bērns ir cietis šajā Jūsu minētajā datumā.
  Es strādāju bērnu poliklīnikas laboratorijā par uzkopēju un, lai ari mans amats ir necils un neviens man neko parasti neprasa, tomēr man ir daudz ko teikt!

 2. dibens teica:

  dibens pēdējais? dīvains tas dibinātājs bijis…

 3. dr.Osme teica:

  …toties nekliboja!

Pievienot komentāru