2007. gada 16. maijs

Kredīta nemaksātājas nepieklājīgā rīcība

Kāds spānis, pirmo reizi ieradies savā jaunajā dzīvoklī, kuru viņš bija iegādājies neapskatot, atradis tajā iepriekšējās īpašnieces mūmiju.

Hordi Hiro dzīvokli Kosta Bravā iegādājās izsolē. Dzīvoklis nonāca zem āmura, jo iepriekšējā saimniece bija pārtraukusi veikt maksājumus par dzīvokli. Jaunais īpašnieks policijai stāstīja, ka viņu pārņēmis šoks, kad viņš, ierodoties dzīvoklī pirmo reizi, ieraudzījis uz sofas sēdošo līķi, ziņo BBC.

Dzīvokļa bijusī saimniece Marija Luisa Samora pārtraukusi veikt hipotekāros maksājumus savas nāves iestāšanās dēļ jau 2001. gadā. Pateicoties sāļajam piejūras klimata gaisam, aizgājējas līķis bija labi saglabājies. Policijas izmeklētāji informē, ka Samora mirusi dabīgā nāvē.

Joprojām nav skaidrs, kā tas iespējams, ka sešu gadu laikā par nelaiķi neviens nav interesējies. Ne viņas šķirtais vīrs, ne Madridē dzīvojušie bērni nav vērsušies policijā, lai pieteiktu 55 gadus veco kundzi kā bezvēsts pazudušu personu.

(No LETA/BBC/Ananova.) ▼

5 komentāri

 1. Archijs teica:

  Visiem viss pofig. Welcome to Latvia.

 2. Remus teica:

  Ja patiesi, tad pārāk skumji. Ne jau tas, ka beigta, bet tas, ka neviens to pat nepamana.. Bezvērtīgi…

 3. enterfeiss teica:

  Apbrīnojami, jau kuro reizi es ar apbrīnu domāju, ka tas viss ir kārtējais PATIESI! jaunums. Tad ar sapratni ievēroju, ka raksts ir “Joku” sadaļā. Un tā jau kuro reizi.

 4. feiskontrolis teica:

  hihi, sen nebija redzēts tik pašpietiekams un pašparodisks komentārs kā tas, kas pats pirmais zem konkrētās Patiesi! ziņas ;)

 5. viena tante teica:

  Piekrītu feiskontolim :D

Pievienot komentāru