2007. gada 21. maijs

Vīrietis teorētiski miris

428.jpg

Attēlā: gaidot

Tikai laimīga nejaušība izglābusi pilsētas lauku teritorijas iedzīvotāja Cēzara Salates (33) dzīvību. Šodien izlasot pagājušās nedēļas nogales laikrakstus un uzzinot, ka piektdien visā Latvijā tika izmēģinātas trauksmes sirēnas, Salate saprata, ka neko nav dzirdējis, tāpēc gadījumā, ja tā būtu bijusi nevis mācību, bet gan reāla trauksme, viņš ar lielu varbūtību jau būtu miris.

«Tagad man katru mīļu mirkli jādzīvo ar domu, ka visur aizgūtnēm kauc brīdinājuma taures, jo beidzot ir sabrucis Pļaviņu HES dambis, uzgājis gaisā hlora rezervuārs Ventspilī, turklāt Zemei virsū triecas asteroīds, bet es neko nedzirdu, tāpēc neieslēdzu ne televizoru, ne radio, un tā arī neuzzinu, kā tieši man jāglābjas! Kā pierādīja piektdiena, tas ir ļoti pat iespējams,» PATIESI! informēja civilās aizsardzības entuziasts.

Par iespēju, ka drīzumā iedzīvotājus par draudošajām briesmām varētu apziņot ar mobilo telefonu īsziņām, Salate bija ārkārtīgi skeptisks, norādot, ka neviens nebūs ar mieru par katru pienākušās īsziņas signālu uztraukties, vai gadījumā tas nav pēdējais signāls viņa dzīvē, tāpēc mobilo telefonu lietotāji īsziņu saņemšanu vienkārši atslēgs. ▼

Pievienot komentāru