2007. gada 12. novembris

Speciālists: tikai dziesma nenosals

578.jpg

Attēlā: dziesma labi apsildītā telpā

Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas aģentūras vadošais speciālists Afrēds Krūklis (86), atbildot uz PATIESI! korespondenta jautājumu, kādi laika apstākļi gaidāmi šonedēļ, pastāstīja, ka snigs sniegs, un gaisa temperatūra vietām var noslīdēt līdz pat mīnus divpadsmit grādiem.

Neesot izslēgts, ka atkal logā zvaigznes kvēlos, taču lielākoties ciklonu trajektorijas veidosies tā, ka gaisa masām aizvien pavērsies diezgan brīvs ceļš no Skandināvijas ziemeļiem uz mūsu reģionu, tāpēc nāksies samierināties, ka atkal logā pelēks vakars blāv.

«Reiz apklust katra balss, izgaist katra šūpļa dziesma, tikai dziesma nenosalst,» norādot uz draudiem, ko, ilgstoši uzturoties ārpus telpām sezonai nepiemērotā apģērbā, it īpaši, iemiegot alkohola reibumā, veselībai un pat dzīvībai var radīt aukstums, pavēstīja Krūklis, neizprotamu iemeslu dēļ ik pa brīdim sarunā ar korespondentu iestarpinot uzrunu «māt». ▼

10 komentāri

 1. The мля teica:

  Groovy

 2. Pusriebis teica:

  Tos, kam ir sezonai nepiemērots apģērbs, jau sen vajadzēja paņemt pie dziesmas!

 3. A. Krūkļa mazmazmaz...(n+1)...meita teica:

  Opis teica arī, ka dziesmā sāpes dzīstot

 4. cikuzitis teica:

  “māt” ir darbības vārds?

 5. viena tante teica:

  :D

  Labs!

 6. PATIESI! teica:

  Nē, ar māti nevajag veikt nekādas darbības, arī vārdos ne. Labāk palīdziet materiāli.

 7. Guncha teica:

  Ievērības cienīgs aktuāls notikums ir tas, ka pat otrās instances tiesa ir atzinusi, ka Lembergs ir nevainīgs. Jautājums paliek atklāts – kā tad viņam radās bērni?

 8. Lemberga kaimiņš teica:

  Khmm… khmm

 9. humanizators teica:

  to Patiesi:
  Palīdzēt materiāli? Lai nākamgad arī būtu iespēja palīdzēt materiāli, jo izrādās ar labdaru palīdzību maita izdzīvoja, kaut sen sev lēmis nelabu galu!?

 10. Ipeklofijs teica:

  Aizkustinoši!

Pievienot komentāru