2008. gada 30. janvāris

Godmanis: manis nav

644.jpg

Attēlā: nemaz nav

Traģiski notikumi šodien norisinājušies Ministru kabineta ēkā. Ministru prezidents Ivars Godmanis (LPP/LC) ap pulksten desmitiem pazudis no sava kabineta un vairs nekur nav atrodams. Pati pēdējā ziņa, ko viņš devis, pēc sekretāres vārdiem, bija lūgums interkomā: «Ja kāds zvana, pasaki, ka manis nav. Un nebūs.» Tad sekojusi plēsīga dzīvnieka kliedzienam līdzīga skaņa, pēc kuras iestājies klusums.

Kad Godmanis neatbildēja uz sekretāres izsaukumiem interkomā un nereaģēja arī uz klauvējieniem pie durvīm, sekretāre lūdza palīdzību apsardzei. Uzlaužot durvis, skatam pavērās tukšs kabinets. Visas tā durvis un logi bija aizvērti no iekšpuses. Nebija nekādu norāžu, kas ļautu racionāli izskaidrot premjera pazušanu.

«Valdības vadītāja vārdiem ir milzu spēks, it īpaši, ja tos saka tādā balsī, kā Godmanis ir pieradis runāt,» notikušo komentē pilsētas lauku teritorijas paranormālo parādību eksperts Zigismunds Krauls (44). «Viņam ir vistiešākā astrālā saite ar valsts egregoru. Bet egregors savukārt smeļ enerģiju no ikviena valsts iedzīvotāja. Tāpēc viņam pa spēkam ir daudz kas tāds, par ko es nemaz jums nestāstīšu, citādi jūs vairs nekad naktīs nevarēsiet pagulēt.»

Godmaņa meklēšanu paredzēts turpināt ar rīkstnieku palīdzību. Kad astrālajā telpā izdosies atrast vietu, kur uzturas nemateriālais Godmanis, Krauls veiks mēģinājumu viņu izsaukt un iemiesot kādā pagaidu ķermenī. Šokētajai sekretārei tiek sniegta psihologa palīdzība. ▼

6 komentāri

 1. Huh teica:

  Uzlaužot durvis, skatam pavērās tukšs kabinets. Visas tā durvis un logi bija aizvērti no iekšpuses. Un arī Godmaņa četrkājainā drauga – lauvas, kurš snauduļoja zem galda, acīs bija vērojams izbrīns, pārsteigums un skumjas par saimnieka neizskaidrojamo pazušanu.

 2. haha teica:

  egregors :D

 3. Statistikas Pārvalde teica:

  1 gab. Godmanis redzēts Domburšovā, bet ej nu sazini..

 4. x teica:

  Cogito ergo sum

 5. Koka Koļa teica:

  Viens Godmanis vēl ir palicis, bet šoreiz tas ir pēdējais.

 6. detecta teica:

  http://i178.photobucket.com/albums/w269/detecta/GODMAN_ROCK.jpg

Pievienot komentāru