2008. gada 20. februāris

Atrasta Dzintara istaba

667.jpg

Attēlā: priekšstats par Dzintara istabas izskatu izrādījies kļūdains

Mediji ziņo, ka Vācijā atrasta daļa no pazudušās Dzintara istabas. Pilsētas lauku teritorijas iedzīvotājs Dzintars Pukers (22), kurš pagājušā gada septembrī atgriezies no Diseldorfas, saviem draugiem stāstīja, ka kādu dienu Vācijā, nākot mājās no gadījuma rakstura darba, ievērojis, ka viņa istaba ir pazudusi kopā ar visu nojaukšanai paredzēto ēku, kurā viņš bija apmeties. Ēkas vietā pleties laukums ar necaurejamām būvgružu kaudzēm.

Šodien Dzintars ir saņēmis vēsti no saviem vācu draugiem, ka daļa no istabas tomēr atrasta. Izrādījies, ka viens ēkas stūris palicis nenojaukts, jo municipalitātei nav izdevies vienoties ar blakusesošā zemesgabala īpašniekiem par nojaukšanas darbu grafiku. Nenojauktajā daļā palikusi aptuveni trešdaļa Dzintara istabas. Starp tajā atrastajiem vērtīgajiem priekšmetiem tiek minēts kurpju pāris, trīs T-krekli neatvērtā iepakojumā, piepūšamais matracis, četri žurnāli, divas pudeles minerālūdens un vairāki pāri zeķu, ko liecinieki pārliecinoši identificēja kā Dzintaram piederošas.

Jau vistuvākajā laikā, balstoties uz atrastajiem fragmentiem, tiks uzsākta Dzintara istabas atjaunošana sākotnējā izskatā. ▼

3 komentāri

 1. icash55 teica:

  ha ha ha. labais joks :)

 2. Gorbāns teica:

  kas ir “municipalitāte” ?

 3. Žanis teica:

  Cik forši ir būt vienam no pirmajiem, jo tāds princips strādā lielākajai daļai biznesu! Ieej zemāk norādītajā adresē un vari pelnīt, nekas nav daudz jādara, ieej, izlasi un izlem, vai ir vērts!?
  Piereģistrējies, zem Tevis piereģistrēsies vēl kāds un tā tālāk,
  naudiņa pati nāks, pamazām, bet nāks pie Tevis…

  Pamēģini: http://www.latvianmonkey.com/

  Es nolēmu pamēģināt, paldies.

Pievienot komentāru