2008. gada 27. februāris

Atklāj Godmaņa darba principus

673.jpg

Attēlā: bungas

Premjerministrs Ivars Godmanis valsts pārvaldē cenšas realizēt leģendārā grupas «Led Zeppelin» bundzinieka Džona Bonema izteiksmes līdzekļus, trešdien no rīta atklājusi kāda premjerministram tuvu stāvoša persona.

Aizdomas par Godmaņa ciešajām saitēm ar rokmūzikas pasauli gaisā virmojušas jau sen, taču tiešu apstiprinājumu vai pierādījumus šai informācijai līdz šim nebija izdevies gūt. Tāpat vairākkārt izskanējuši minējumi, ka Godmanis šīs saites nav sarāvis vēl arvien, arī atrodoties ministru prezidenta amatā.

«Vienmēr bija sajūta, ka viņš uzsit kādu takts simtdaļu par ātru, vai par vēlu,» jau pirms kāda laika par Džona Bonema spēles stilu bija izteicies Godmanis. «Lai kā esmu centies viņa spēles manieri atdarināt, uz bungām man tas nav izdevies.»

Kā zināms, Godmanis ilgstoši arī pats nodarbojies ar bungu spēli. Iespējams, tad arī dzimusi doma Džona Bonema spēles principus pārnest uz citām jomām — sakārtojot iekšlietu sistēmu, apkarojot inflāciju un risinot ar draudošo enerģētikas krīzi saistītos jautājumus.

«Šī ziņa beidzot ievērojami labāk ļauj izprast Godmaņa darba metodes,» norādījis iekšlietu sistēmas darbinieks, kas vēlējās palikt anonīms. «Laikā, kad Godmanis bija iekšlietu ministrs, mēs bieži vien nespējām izprast, kāpēc dažus jautājumus viņš risina tā kā nedaudz par lēnu, bet citus — tādā kā steigā. Tagad tas beidzot ir saprotams. Ir pilnīgi skaidrs, ka šos pašus principus viņš izmanto arī premjera amatā.»

Kā zināms, pēc grupas «Led Zeppelin» bundzinieka Džona Bonema traģiskās nāves, aizrijoties pašam ar saviem vēmekļiem, grupa faktiski pārstāja pastāvēt. ▼

Pievienot komentāru