2008. gada 29. februāris

Uzmanību: šaurā, brūnā strīpiņa!

676.jpg

Attēlā: slimnieki

Veselības ministrs Ivars Eglītis (TP) pirms dažām minūtēm izplatījis paziņojumu visiem Latvijas masu medijiem, kurā teikts, ka mūsu valstī sākusi plosīties kāda slimība, kas parasti sastopama Persijas līča reģiona valstīs. Slimība, ko pazīst kā «Kurdu klepu», ir ārkārtīgi bīstama ziemeļvalstu iedzīvotājiem, jo mums nav imunitātes pret to. «Kurdu klepu» uz Latviju, visticamāk, atveduši mūsu karavīri, kas piedalās starptautiskajās misijās Irākā un Afganistānā.

Ja dienvidos «Kurdu klepus» tiek nemanāmi izslimots jau zīdaiņa vecumā, kam seko imunitāte visa mūža garumā, tad vēsāku reģionu iemītnieki, kas ar bīstamo baktēriju tiek inficēti, būdami jau pieauguši, nespēj pretoties slimībai, kas neizbēgami noved pie patstāvīga viedokļa formulēšanas un spējas stāties pretī tiem valsts vadītājiem, kuri konsekventi darbojas pretēji iedzīvotāju interesēm.

Divi svarīgākie slimības simptomi ir klepus un izdalījumi no taisnās zarnas. Ja jūs pēdējās dienās esat kaut reizi ieklepojušies un pēc tam 24 stundu laikā, apmeklējot labierīcības, pamanījuši uz izlietotā tualetes papīra šauru, brūnu, strīpiņu, jūs, visticamāk, esat kļuvuši par slimības upuri, un varat kļūt par draudu pastāvošajai iekārtai.

Zāļu pret šo slimību nav. Vienīgā iespēja apturēt slimības izplatīšanos ir slimnieku izolēšana no apkārtējiem. Tad organisms pamazām pats pārvar «Kurdu klepu» un cilvēks intensīvas terapijas iespaidā atgūst iepriekšējos pasaules uzskatus.

Kā teikts ministra paziņojumā, problēmas ar sabiedrības veselību bijušas novērojamas jau tā sauktās «lietussargu revolūcijas» laikā, taču valdība informācijas trūkuma dēļ nav spējusi noorganizēt mītiņu dalībnieku aizturēšanu ārstēšanas nolūkos. Ja «Kurdu klepus» netiks apturēts, Godmaņa valdība neizturēs ilgāk par dažiem mēnešiem, prognozē mediķi. ▼

1 komentārs

  1. Džads teica:

    Ārprāc, es tikko konstatēju, ka man arī ir Kurdu klepus. Tikai nesakiet Gočam.

Pievienot komentāru