2008. gada 22. aprīlis

Retroseksuāļi atklājas sabiedrībai

715.jpg

Attēlā: īslaicīgs atelpas mirklis starp kaisles uzplūdiem

Pēc vairākus gadus ilgušas slapstīšanās pilsētas lauku teritorijas iedzīvotājs Pēteris Ziza (68) nevilšus atklājis apkārtējiem, ka ir retroseksuāls. Ziza informāciju par savu retroseksuālo orientāciju izplatījis presē. Sestdien iznākušajā pilsētas lauku teritorijas laikrakstā rubrikā «Iepazīšanās» publicēts sludinājums, kas parakstīts ar iniciāļiem PZ. Turpat nosaukts arī viņa mobilā tālruņa numurs, ko pazina Zizas kaimiņš Ēriks Buka (37) un par šo faktu pastāstīja pārdevējai Zinaīdai Kolontajai (29). Pēc divām stundām pilsētas lauku teritorijā vairs nebija neviena, kas nezinātu par Zizas pretdabiskajām nosliecēm.

Ar sludinājuma palīdzību Ziza vēlējies ievilināt retroseksualitātes tīklos vienu vai vairākas tradicionāli orientētas sievietes. «Varbūt tieši ar Tevi es varēšu īstenot savu sendienu sapni un izkust manis izveidotās Raimonda Paula skaņuplašu kolekcijas ritmos, jūtot, kā blakus pulsē kāda saprotoša un joprojām kaisles pilna sirds,» teikts sludinājumā.

«Ieejiet jebkurā pensijas vecuma cilvēka mājoklī, un jūs sastapsieties ar raksturīgu smaku,» PATIESI! korespondentam pastāstīja sociālantropologs Monvids Rekšņa. «Ilgus gadus tik uzskatīts, ka tā ir tā dēvētā «vecuma smaka», taču jaunākie pētījumi liecina, ka raksturīgo aromātu veido spēcīga feromonu koncentrācija gaisā. Tagad var droši sacīt, ka sajūtot šo aromātu, pilnīgi noteikti ir darīšana ar retroseksuāļu perēkli. Brrrr…» Rekšņa noskurinājās.

Zizas netikumīgais dzīvesveids jau izpelnījies nosodījumu atraktīvā un tautā populārā pilsētas lauku teritorijas katoļu draudzes priestera Raivo Jukšas (28) svētdienas sprediķī. ▼

4 komentāri

 1. Pusriebis teica:

  Ir pamats uzskatīt, ka sava milzīgā skaita un neprognozējamības dēļ retroseksuāļi ir visbīstamākā seksuālā minoritāte. Cilvēki, neesiet vienaldzīgi!

 2. sndjs teica:

  kā galvai uz naglas! vō!

 3. cloned_pt teica:

  Ceru, ka Dimiteru klans nepieļaus šo preteklību tālāku izplatīšanos.

 4. masu medijs teica:

  Retroseksualitates butiba ir Y hromosomas fatals erors, musdienas visi kas dzimuši pec 1992.g. tiek poteti ar hormonalu koktēli pret to dabas paradibu, jeb “Adama un Ievas slimibu”.

Pievienot komentāru