2008. gada 30. aprīlis

Pētījums: «aušojas» 89% sabiedriskās ēdināšanas uzņēmumos nodarbināto

718.jpg

Attēlā: hepatīta vīruss

Kā atklājies pagājušajā nedēļā veiktā aptaujā, nomācošs pārsvars sabiedriskās ēdināšanas uzņēmumu darbinieku regulāri izklaidējas ar klientiem domāto ēdienu, jeb, kā viņi paši to raksturo, «aušojas». Pie populārākajām «aušībām» pieder iespļaušana zupas katlā, neēdamu priekšmetu un vielu pievienošana ēdienam, kā arī noraudzīšanās, kāda būs ēdāju reakcija, «aušīgo» maltīti nogaršojot.

Kā galveno šādas rīcības iemeslu lielākā daļa aptaujāto norādījuši vēlmi «ierēkt par tiem auniem». «Ne velti mēs paši savu darba vietu saucam par «Vēmeklīti»,» norādījis viens no aptaujātajiem.

«Ņemsim kaut vai to «Stella Pub» vīrushepatīta gadījumu. Zinot, kā tas parasti izskatās no virtuves puses, domāju, ka nedēļa pirms krodziņa slēgšanas tā darbiniekiem bija visjautrākais laiks mūžā,» komentāru sniedza kāda Vecrīgas restorāna pavāre.

65% aptaujājo darbinieku atzinuši, ka virtuves telpās reizēm mēdzot «dzīt velnu». Aptuveni tāds pats skaits virtuvēs nodarbināto nodarbojoties ar «visādu prikolu taisīšanu». Savukārt 98% respondentu apgalvoja, ka nekad neapmeklē citus sabiedriskās ēdināšanas uzņēmumus. ▼

1 komentārs

  1. Pusriebis teica:

    Es parasti aušojos ne mazāk – karotītes zogot!

Pievienot komentāru