2008. gada 6. jūlijs

Rīdzinieki sašutuši par «Essential KnockOUT» skaņu

Attēlā: neapmierināts rīdzinieks

Pagājušajā naktī Rīgā, Zaķusalā notika gadskārtējais «Essential KnockOUT» elektroniskās deju mūzikas brīvdabas festivāls. Kā stāstīja vairāki sašutuši pilsētnieki, pasākumā izmantotās skaņu pastiprinošās aparatūras jauda bijusi neadekvāta. Skaņu pilnībā varēja izbaudīt tikai tuvās Pārdaugavas iedzīvotāji. Ne Mārupē, ne Šampēterī cilvēki naktī nav varējuši normāli atpūsties: bijis dzirdams tikai bass, bet visas pārējās dīdžeju meistarības nianses gājušas secen.

«Var naktīs rīkot pasākumus, bet kaut kādām robežām ir jābūt,» pauda kāda sašutusi Mārupes iedzīvotāja, kura nedzirdēja gandrīz neko no šī Eiropas līmeņa festivāla. «Biju sagatavojusies ar kaimiņiem uzdejot dārzā, iepirkusi dzērienus un uzkodas, bet mūzika bija tik klusa, ka tikpat labi tās varēja nebūt vispār. To pat par kamermūziku nevarētu nosaukt! Īsāk sakot, atpūta bija pamatīgi sabojāta.»

Rīgas  pilsētas kārtības policijas dežūrdaļa saņēmusi tūkstošiem zvanu — pat no Imantas. «Mēs nevaram doties un mērīt trokšņu līmeni. Pasākuma rīkotājiem ir Birka atļauja. Mums nav tiesību iejaukties un uzgriezt mūziku pietiekoši skaļi, lai tā būtu labi dzirdama pilnīgi visā Rīgā,» skaidroja policija. ▼

4 komentāri

 1. Oj.Ka. teica:

  īstenībā atrodoties Mārupē varēja dzirdēt “DJ” izsaucienus…

 2. Stereoīds teica:

  DJ izsaucieni: “Move your body, Marupe! Get busy, Shampeteris!”

 3. masu medijs teica:

  Shampeteris neklausijas, jo dzera shampi ar Peteri un uz pasakuma laiku bezjegaa ligojas…

 4. Vidējais iedzīvotājs teica:

  Šampis ostīja Ēteri

Pievienot komentāru