2008. gada 9. jūlijs

Dziedātājiem un dejotājiem mēģina iebarot negatīvu vistu

Attēlā: antivista

Latvijas universitātes cietvielu fizikas institūta zinātnieki otrdien svētku norises vietā saņēmuši dalībnieka sūdzību par ēdināšanu, kas pēc pārbaudes arī atzīta par pamatotu, trešdien vēsta pilsētas lauku teritorijas laikraksts «Druvas taka».

Uzņēmums, kas Dziesmu un deju svētku dalībniekus ēdina «Daugavas» stadionā, bija izsniedzis vairākas porcijas, kas pagatavotas no negatīvas vistas. Tāpēc zinātnieki visu pēcpusdienu ar Geigera skaitītājiem uzraudzījuši ēdienu sagatavošanas procesu un gatavo ēdienu kvalitāti. Visticamāk, ka negatīvā vista, jeb antivista, kuras ķermenis ir veidots no antimatērijas, bija nokļuvusi mūsu Visumā no kāda paralēla izplatījuma.

Antimatērija ir ārkārtīgi bīstama parastajai matērijai, jo abu kontakta rezultātā sākas pilnīgas anihilācijas process, kura gaitā izdalītās enerģijas daudzumu ir aprēķināms pēc formulas E=mc2. Iespējams, tieši negatīvas matērijas klātesamība svētku dalībnieku uzturā bija par iemeslu viņu pārkaršanai gājiena un koncertu mēģinājumu laikā. ▼

1 komentārs

  1. Hoho Sapiens teica:

    Ārprāts, kā jāpiededzina vista, lai par viņu sāktu interesēties cietvielu fizikas eksperti…

Pievienot komentāru