2008. gada 23. jūlijs

Plāno izjaukt «Prāta vētras» koncertu

Attēlā: iepriekšējo gadsimtu protesti nav atstājuši pēdas vēsturē

PATIESI! no informētiem avotiem saņēmis mājienus, ka latviešu supergrupas «Prāta vētra» koncertbrauciena noslēdzošā pasākuma laikā 9. augustā Dziesmu svētku estrādē Mežaparkā varētu tikt veikta sabotāža, kuras mērķis būtu pievērst visas sabiedrības uzmanību nesakārtotībai kultūras pasākumu rīkošanas jautājumos.

Protesta akcijas rīkotāji esot cilvēki, kas ir neapmierināti, ka nav spējuši iegādāties biļetes uz Dziesmu svētku koncertiem, un uzskata, ka šī situācija tika apzināti radīta biļešu spekulantu interesēs. Tā vietā apmeklējot «Prāta vētras» koncertu, protestētāji gatavojas apturēt grupas uzstāšanos, ieņemt skatuvi un dziedāt Dziesmu svētku repertuāru. Tai pat laikā skatuves priekšā sapulcēšoties vairāki simti Deju svētku dalībnieku, kas nav bijuši izvēlēti dalībai noslēguma koncertā Mežaparkā, un ar savām rindām veidošot t. s. «rakstus», kuros skaidri būšot izlasāmi nepieklājīgi vārdi.

Pieteikšanās akcijai notiekot kādā privātā blogā, kuru slepenības saglabāšanas nolūkā var apmeklēt tikai reģistrēti lietotāji, savukārt reģistrēties iespējams tikai ar 3 jau reģistrētu lietotāju ieteikumu.

Tomēr nav izslēgts, ka protestētāju nodoms neizdosies, jo viņi var sastapties ar konkurenci no to cilvēku puses, kas būs neapmierināti, ka viņiem neizdevās piereģistrēties dalībai akcijā, un vēlēsies rīkot paši savu protestu pret diskrimināciju Latvijas interneta vidē. ▼

3 komentāri

  1. enterfeiss teica:

    pēdējā rindkopa r0x

  2. IR teica:

    Jā, liekas, ka velk uz klopi!

  3. Krokodila Gēns teica:

    Šo jautājumu var atrisināt tikai referendumā.

Pievienot komentāru