2008. gada 6. novembris

Obama: Zatlera atbalsts bija kritiski svarīgs

Attēlā: Valdi?

Baraks Obama, kurš aizvadītās diennakts laikā izcīnījis uzvaru ASV prezidenta vēlēšanās, ir kliedējis bažas, ka viņš varētu nejust tik dziļu apbrīnu pret Latviju kā Džordžs Bušs. Obama ir izteicis milzu gandarījumu par Latvijas prezidenta Valda Zatlera steigšus nosūtīto apsveikumu.

«Tas bija kritiski svarīgs mirklis,» PATIESI! korespondentam paskaidroja Obamas padomnieks Maikls Strautmanis. «Pārsvars elektoru skaita ziņā neko nenozīmē, ja netiek saņemts stingrs un noteikts Latvijas atbalsts. Piemēram, iepriekšējais prezidents spēja noturēties savā amatā veselus divus termiņus, ilgstoši un neveiksmīgi karot, kā arī novest valsts ekonomiku līdz katastrofālam stāvoklim, tikai pateicoties Vairas Vīķes-Freibergas un viņai līdzīgo piekrišanai. Nenozīmīgs paugurs var apgāzt jaudīgu SUV, kā saka latviešu paruna. Obama lūdz nodot jums savu personīgo paldies.»

Īpaši nozīmīga esot bijusi Zatlera apsveikumā ietvertā ziņa, ka Obama tiekot uzskatīts par Latvijas draugu. Pirms apsveikuma saņemšanas ASV gaisa spēki un jūras kara flote esot tikuši turēti paaugstinātā kaujas gatavībā, gaidot iespējamo Latvijas armādas triecienu. Šobrīd situācija ir normalizējusies. ▼

4 komentāri

 1. Valdis teica:

  Jā. Valdis.

 2. Valdis Zē teica:

  Valdis Zē.
  Valdis ZĒ !

 3. m. teica:

  VALDIS YEEE!

 4. sexperts teica:

  Ze Valdis is the man!

Pievienot komentāru