2008. gada 14. novembris

Eksperts: valstī varu pārņēmuši eksperti

Attēlā: bijušais eksperts

Ar satraucošu paziņojumu klajā nācis viens no ilggadējiem PATIESI! ekspertiem, kurš joprojām nevēlas atklāt savu vārdu. Saskaņā ar viņa pētījumu patiesā vara Latvijā pieder nelielai cilvēku grupai, kas savu ietekmi realizē, izplatot paziņojumus par visiem aktuālajiem jautājumiem. Lai gan šie ļaudis parasti tiek pieteikti kā «eksperti», kas pauž «viedokli», jebkurš viņu teiktais vārds ir iepriekš savstarpēji saskaņots ar nolūku veidot sabiedrības kopējo noskaņojumu. Gadījumos, kad ekspertu domas atšķiras, atšķirība tikusi rūpīgi ieplānota, jo diskusijas ilūzija padara paziņojumus ticamākus un iedarbīgākus.

Ekspertu brālības vadībā atrodas uz noteiktu termiņu ievēlēti cilvēki, kas attiecīgajā laika posmā pa vienam vai visi ir redzami burtiski katrā televīzijas ziņu pārraidē. Saskaņā ar nepārbaudītu informāciju, lai panāktu ekspertu parādīšanos ziņās, plašsaziņas līdzekļu darbinieku ģimeņu locekļi tiek turēti kā ķīlnieki kādās pamestās māla raktuvēs netālu no Balviem. Šobrīd ekspertu brālību vada Roberts Ķīlis, Pēteris Viņķelis, Arnis Kaktiņš un Raita Karnīte, taču jau pavisam drīz viņu vietu negaidīti var ieņemt citi, nevienam nepazīstami cilvēki, kā tas jau daudzkārt noticis.

Tieši ekspertiem, nevis politiķiem jāuzņemas lielākā daļa vainas par esošo situāciju valstī, uzskata eksperts. Pēc viņa vārdiem, situāciju iespējams glābt tikai vienā veidā: jābeidz ieklausīties ekspertu paziņojumos. ▼

4 komentāri

 1. Apstulbītis teica:

  “Ekspertu brālības vadības plašsaziņas līdzekļu darbinieku ģimeņu locekļi pamestās māla raktuvēs”

  A es visam ticēju plašš saziņā … Tad kas sanāk tagad?

  Sanāk ka es neesmu mālu raktuvēs, vai?
  Labi.
  Paldies par to pašu.

 2. Ivars Ījabs teica:

  Viņķelim kāja agri vai vēlu paslīdēs…

 3. sexperts teica:

  Nu nu nu…

  Vajag mācēt sevi pozicionēt!!!

 4. Vidējais iedzīvotājs teica:

  No viņķeļiem galva sāp

Pievienot komentāru