2009. gada 20. maijs

Par izspiešanu aizturēta veikala kasiere

Attēlā: noziedzīgās pasaules tehniskā aprīkojuma līmenis nebeidz pārsteigt

Šorīt pilsētas lauku teritorijas veikala «Leiputrija» kasierei Zinaīdai Mežābelei (34), kas vakar aizturēta par naudas izspiešanu līdzdalībnieku grupā, kā drošības līdzeklis piemērots apcietinājums. Viņas līdzdalībnieks, veikala apsardzes darbinieks Toms Vējiņš (18) atbrīvots pret parakstu par dzīvesvietas nemainīšanu.

Noziegums paveikts vakar pulksten 19.25 tiešā veikala kases tuvumā. Mežābele veikala apmeklētājam Staņislavam Ogoreiko (69) pieprasījusi naudu, kopumā desmit latus un deviņdesmit divus santīmus. Kad Ogoreiko atteicies izpildīt noziedznieces prasību, Mežābele izteikusi draudus. Viņai pievienojies līdzdalībnieks Vējiņš, tomēr arī viņš nav spējis uzrādīt nekādus dokumentus, kas pamatotu bezpalīdzīgā sirmgalvja finanšu saistības pret Mežābeli, tikai apgalvojis, ka «veikalā tā pieņemts» un mēģinājis pielietot fizisku spēku.

Veikala apmeklētāju izsauktā policija beidzot savaldījusi izspiedēju bandu un ļāvusi Ogoreiko mierīgi turpināt ceļu ar viņa personīgajām mantām, kas bija ieliktas iepirkumu groziņā: diviem gurķiem, tualetes papīru, maizi, kefīru, kilogramu cūkgaļas, skābo krējumu, garšvielām «Vegeta», desmit rūtiņu kladēm un pudeli vīna «Kagor». ▼

3 komentāri

  1. cloned_pt teica:

    izsīkums esot .. nu krāšņi tak hehehe

  2. PATIESI! teica:

    Neviens neteica, ka ziņu nebūs VISPĀR. Kā tad pavisam bez ziņām… Kā cilvēki zinās, kas pasaulē notiek?

  3. cloned_pt teica:

    vot i slavņeņko. Vienkārši man radās iespaids, ka intensitāte un kvalitāte dramatiski kritīsies, tak nē. Viss savās vietās. gutttt.

Pievienot komentāru