2012. gada 30. marts

Mistisks latviešu kalendārs pareģo pasaules galu 6. janvārī

Attēlā: Meža māte

Mistisks, nekad līdz šim neredzēts sienas kalendārs latviešu valodā pareģo pasaules galu 6. janvārī, atklājis pētnieks Laimonis Golcs (92). Būdams viens no spožākajiem prātiem pilsētas lauku teritorijā, Golcs savādo kalendāru atradis vietējās kafejnīcas vīriešu tualetē.

«Nekad agrāk nebiju par šādu kalendāru pat dzirdējis, kur nu vēl redzējis,» PATIESI! korespondentam klāstīja Golcs. «Bet uzreiz sapratu, ka sievietes kalendārā simbolizē latviešu tautas dievības — Māru, Laimu, Dēklu, Jūras māti, Zemes māti un pārējās. Tur nav noslēpuma, jo jau kopš antīkajiem laikiem dievietes tiek attēlotas puskailas vai pavisam bez drēbēm.»

Kalendārs beidzas 2013. gada 6. janvārī, svētdienā. «Kāpēc gan?» retoriski vaicā Golcs. «Tam ir tikai viens izskaidrojums — turpmāko datumu vairs nebūs. Un tas latviešiem ir bijis zināms jau kopš šī gada sākuma!»

2013. gada 6. janvāri Golcs kopā ar ģimeni un sekotājiem iecerējis sagaidīt tajā pašā vīriešu tualetē, kur atklāts kalendārs. «Esmu pārliecināts, ka kalendāra senais, mistiskais spēks pasargās mūs,» vecā vīra balss joprojām skan stingri. 

5 komentāri

 1. golca sekotājs teica:

  vecais, viedais krīvu krīvs Golcs!

 2. otrs Golca sekotājs teica:

  Varbūt kāds var iemest Golca kga kontaktus, labprāt sazinātos ar viņu par iespējām iegādāties caurlaidi, lai tikai viņš ļauj man pavadīt nakti uz 6. janvāri šajā enerģētiski tik lādētajā sanitārajā mezglā. Nauda nav problēma! Varbūt varam arī kaut ko upurēt? Kādu kazu, aitu, nē – gaili?

 3. golca sekotājs teica:

  Varbūt upurējam pašu Golcu?

 4. Žogs teica:

  NU baigais vīrs tas Golcs :)

 5. golca sekotājs teica:

  Vairs jau ne

Pievienot komentāru