2006. gada 15. aprīlis

Sekta atkal paralizē Latviju

13.jpg

Attēlā: ritualizētā kanibālisma atribūti

Kā katru gadu, arī šopavasar, iestājoties pilnmēnesim, Latvijā un lielā daļā citu pasaules valstu aktivizējas kādas potenciāli bīstamas sektas darbība. Sektas priesteri, kas parasti izvērš savu darbību tempļos un kapsētās, vakardien līdz ar simtiem savu piekritēju izgāja pilsētu ielās.

Sektas ticības subjekts un mērķis ir mirušu cilvēku atdzīvināšana, un tā piekopj kultu, kura svarīga sastāvdaļa ir cilvēka ķermeņa ritualizēta lietošana uzturā. Šī sekta ir arī viena no agresīvākajām «neticīgo» apkarošanā, nereti pakļaujot savai ietekmei ne tikai bērnus jaunākajā skolas vecumā, bet pat zīdaiņus, kas neapšaubāmi vēl nav spējīgi izdarīt savu izvēli. Sektas dalībnieki izrāda ļoti augstu spēju savstarpēji sadarboties, kopīgi virzoties uz ietekmīgiem amatiem gan politikā, gan uzņēmējdarbībā, un iefiltrējot savus biedrus katrā būtiskā infrastruktūras objektā.

Lai gan lielākoties iedzīvotāju attieksmi pret šo sektu var raksturot ar vārdiem «tas uz mani neattiecas» vai «es pats izliekos par šīs sektas locekli, kad man tas ir izdevīgi», šāda bezrūpība var novest pie sāpīgām sekām. Tā, piemēram, izmantojot savu ietekmi valdībā, sekta ir panākusi, ka divas darbdienas ir pasludinātas par brīvdienām. Šajās dienās visa valsts dzīve tiek paralizēta, un budžets zaudē miljoniem latu. Kā PATIESI! korespondentam sarunā atzina kāds sektantu gājiena liecinieks, «šie līdzekļi daudz labāk noderētu, piemēram, anesteziologu un medmāsu algu palielināšanai. Vai nebūtu prātīgāk saglabāt dzīvību esošajiem valsts pilsoņiem nekā notriekt naudu nereālos sapņos par mirušo atdzīvināšanu?» ▼

3 komentāri

  1. Krista teica:

    Ja jau vinas tik kaitigas,tad kapec?,Vinas liek i-neta kur visiem tas ir pieejamas jtms nepietiek ar jauniesiem kas alkaholu reibuma nositas.. tagad tas iR piejams visiem kam nav gruti savu zinkaribu kliedet!!!

  2. Aigars teica:

    Un kas tad tā ir par sektu?

  3. Kārlēns teica:

    Patiesībā šī sekta ir galvenā noteicēja pār visiem procesiem valstī jau kopš 1918. gada. Slēptais ziņojums ir iekodēts jau Latvijas himnā – ieklausieties rūpīgi, esiet uzmanīgi, bet nerunājiet par to atklāti ar draugiem, radiem, kaimiņiem, jo “ja daudz zināsi, ātri vecs paliksi” (*miedz ar aci).

Pievienot komentāru