2006. gada 16. jūnijs

Jaundžeikars uzdod meklēt Lielā Sprādziena organizētājus

64.jpg

Attēlā: debesu sfēras pārbaudē atklājās nepilnības

Iekšlietu ministrs Dzintars Jaundžeikars (LPP) uzdevis Iekšlietu ministrijas (IeM) dienestu vadītājiem līdz mēneša beigām sagatavot darbības plānu, lai sauktu pie atbildības Lielā Sprādziena sarīkotājus.

«Universālveikals «Centrs»? 11. septembris? Hirosima? Tie salīdzinājumā ir nieki! Lielā Sprādziena teorija ir pierādīta, bet saukt noziedzniekus pie atbildības neviens no iepriekšējiem iekšlietu ministriem nav uzskatījis par vajadzīgu. Būtu interesanti uzzināt, kāpēc? Kādas intereses šeit darbojas?» vaicā ministrs.

Jaundžeikars septiņu mēnešu laikā, kopš pilda savus pienākumus, esot novērtējis darbu iekšlietu sistēmā un uzskata, ka dienestu un struktūrvienību vadītājiem ir jābūt skaidram un uz taustāmām lietām balstītam redzējumam, ko nedrīkst aizmiglot abstraktas teorijas.

«Iedomājieties — policistam piedāvā kukuli. Vai šādā brīdī iekšlietu sistēmas darbinieks drīkst sākt prātot par to, ka Visums ir bezgalīgs un kukulis salīdzinājumā ar to ir vien tāds sīkums? Tas būtu «bezpreģels»! Pēc tā, ko samāca mūsu skolās, nav brīnums, ka Iekšlietu ministrijai paredzētie budžeta līdzekļi pazūd kā melnajā caurumā.»

Saskaņā ar Jaundžeikara ieceri, lai novērstu atkārtotu Lielo Sprādzienu, nepieciešams reorganizēt Visumu, sākot ar iekšlietu sistēmu. Drošāka Visuma centrā būs Zeme, ap kuru riņķos Saule, Mēness un planētas. Zemi aptvers ložu necauršaujama kristāla sfēra. Lai zvejniekiem, medniekiem un vācējiem tumšās naktīs būtu vieglāk atrast ceļu mājup, sfērā tiks iestiprinātas mazas gaismiņas — zvaigznes. ▼

Pievienot komentāru