2006. gada 5. jūlijs

Repše dāvanā no Aizstrautas saņem zemi uz Mēness

Jūrmalas domes priekšsēdētāja Inese Aizstrauta otrdien nosūtījusi dāvanu Eināram Repšem un partijai «Jaunais laiks» — oficiālu sertifikātu, kas apliecina, ka «Jaunajam laikam» pieder zemes gabals uz Mēness, portālu «Delfi» informēja Jūrmalas domē.
Aizstrauta dāvanu pavadvēstulē pamato skaidrojot, ka pagājušajām Saeimas vēlēšanām gatavojoties, latviešu tauta, sametusi Repšem pusmiljonu latu, «lai viņš varētu normāli dzīvot un nodarboties ar politiku».
Repše naudu vēlāk ieguldījis jahtā un dažādos nekustamajos īpašumos, kurus visu laiku pērk un pārdod. «Šīs pirkšanas dēļ viņam neatliek laiks strādāt pozīcijā valdībā un realizēt savas partijas programmu,» norāda Aizstrauta.
Jūrmalas domes priekšsēdētāja arī aicina «Repšes talanta cienītājus dāvāt viņam zemes gabalus uz Marsa un Mēness, lai atkristu smagais nekustamo īpašumu iegādes darbs, un viņš varētu nodoties politikai».
Aizstrauta pieļauj, ka saņemot dāvinātos Mēness un Marsa gabalus, Repšem, iespējams, «būtu vairāk iespēju iedziļināties tādās sentencēs, ka bez attīstības plāna nevar dzīvot neviena pašvaldība, pat ja attīstības plāna nepieņemšana partijai ir izdevīga priekšvēlēšanu kampaņā.»
Jūrmalas domes pārstāvji arī informē, ka sertifikātu par īpašumtiesībām izdevusi ASV reģistrētā Mēness vēstniecība (www.lunarembassy.com).
Līdz šim unikālo iespēju iegādāties sev gabaliņu mēness izmantojuši vairāk nekā divi miljoni cilvēku. Tirdzniecība ar mēnesi kļuva iespējama 1980. gadā, kad amerikānis Deniss Houps (Dennis Hope), balstoties uz nepilnībām ASV un starptautiskajā likumdošanā, ieguva īpašuma tiesības uz Mēnesi.
Vidējais attālums no Mēness līdz Zemei ir 384 403 kilometri. Mēness diametrs ir 3476 kilometri. Mēness virsmas temperatūra ir no mīnus 170 līdz plus 130 grādiem pēc Celsija.

Pārpublicēts no www.delfi.lv

Pievienot komentāru