2006. gada 11. jūlijs

Vienkāršais cilvēks gatavs piedalīties

86.jpg

Attēlā:
krāns paliek krāns, paši saprotat!

Atsaucoties uz Nacionālās radio un televīzijas padomes (NRTP) vadītāja vietnieces Ingrīdas Brigitas Strodas aicinājumu Latvijas televīzijas (LTV) ziņu raidījumos biežāk iekļaut sižetus par vienkāršiem cilvēkiem, vienkāršais cilvēks Ēriks Klīve paudis gatavību sadarboties «kaut šodien».

«Vēl joprojām «Panorāma» ir Rīgas raidījums — ziņas parasti ir no Saeimas, valdības vai ministrijām. Vairāk nepieciešams rādīt, kā dzīvo mazais cilvēks,» uzskata Stroda.

Pilsētas lauku teritorijas iedzīvotājs Ēriks Klīve ir pārliecināts, ka nosauktajiem kritērijiem pilnībā atbilst. «Augums man ir, tā teikt, krietni zem vidējā.» Arī viņš uzskata, ka LTV ziņās ir «pārāk daudz ļauna». «Es negrasos sūkstīties,» norādījis Klīve, «Man nav, par ko sūdzēties. Kaut kā dzīvot jau var.»

Mediju eksperts Sergejs Kruks paudis viedokli, ka līdz šim LTV ziņās visbiežāk parādījušies «vietējie klūdziņu pinēji vai citi daiļamatnieki», un tas noticis tikai «ķeksīša dēļ».

«Uzreiz varu teikt — neesmu nedz klūdziņu pinējs, nedz daiļamatnieks. Ko domājies, es divdesmit piecus gadus uz krāna. Krāns paliek krāns, paši saprotat!» strikti paziņojis Klīve. «Arī par nekādu ķeksīti nevar būt ne runas! Ar ķeksīti vien būs par maz. Sausa runa, tā teikt.»

Par jautājumiem, kas attiecas uz nacionālā pasūtījuma izpildīšanu ziņu jomā, NRTP iecerējusi 13. jūlijā runāt ar LTV vadību. Tad arī tiks apspriestas iespējamās vienkāršā cilvēka kandidatūras. ▼

Pievienot komentāru