2006. gada 11. augusts

Indē politiskos konkurentus

127.jpg

Attēlā: ēdienu paraugi laboratorijā

Partiju priekšvēlēšanu cīņā šonedēļ uzvirmojušas vēl nepieredzētas kaislības, jo vairāku partiju Saeimas deputātiem radušās aizdomas par indēšanas mēģinājumiem Saeimas ēdnīcā.

Juris Dobelis (TB/LNNK) pastāstīja, ka viņu uzmanīgu darījusi aukstā zupa, kurai bijusi «savdabīga piegarša». Zupas paraugus deputāts nogādājis laboratorijā, kur noskaidrots, ka ēdienā ir paaugstināts urīnvielas saturs.

«Urīnvielas klātbūtne ēdienā nebija liela, taču pietiekama, lai nerastos šaubas, ka tā tur nav nokļuvusi nejauši,» PATIESI! tika paskaidrots E. Gulbja laboratorijā. «Šādu urīnvielas piejaukumu varētu iegūt, piemēram, nelielā ūdens daudzumā apmazgājot dzimumorgānus vai tīrot tualetes telpas.»

Juris Dobelis ir pārliecināts, ka vainīgi politiskie konkurenti un tas ir kārtējais politiskā cinisma un bezkaunības apliecinājums priekšvēlēšanu laikā. Partijas ir paziņojušas, ka norobežojas no šādu metožu izmantošanas priekšvēlēšanu cīņā. «Tie, kas sajūt mutē nelabu garšu, varbūt lai labāk vainu pameklē paši sevī,» norādījis Einars Repše (JL). Taču arī viņa partijas biedri nav bijuši pasargāti no indētāju uzbrukuma — Linda Mūrniece zināja stāstīt, ka vienudien «jocīgi garšoja» kafija. Dzintars Ābiķis (TP) bija pamanījis «kaut ko aizdomīgu» kotletē, savukārt Ināras Ostrovskas (ZZS) uzmanību piesaistījis ķīselis.

Kā novēroja PATIESI!, arvien vairāk deputātu pārtiek no līdzpaņemtām sviestmaizēm. Izveidota parlamentārā izmeklēšanas komisija lietas apstākļu noskaidrošanai. Deputāti jau vienojušies par novērošanas kameru uzstādīšanu Saeimas ēdnīcas virtuvē. ▼

Pievienot komentāru