2006. gada 18. augusts

Uztraucas par mēģinājumu ievilināt melnajā priekšvēlēšanu kampaņā

137.jpg

Attēlā: kampaņa

Pilsētas lauku teritorijas iedzīvotājs Ansis Dārznieks (73) paudis satraukumu par acīmredzamiem centieniem «viņu ievilināt melnajā priekšvēlēšanu kampaņā».

Pirms nedēļas pensionāru nepatīkami pārsteidza pastkastē iemesta anonīma vēstule, kas bija viltīgi nomaskēta par kādas populāras lielveikalu ķēdes reklāmas sūtījumu. «Es uzreiz sapratu, ka tas ir viens no pašiem rafinētākajiem un nelietīgākajiem mēģinājumiem mani ieraut šajā cinisko spēļu virpulī, kas norisinās uz vispārējās nesodāmības ilūzijas fona,» vārdos skarbs bija A. Dārznieks. Aizdomīgo sūtījumu viņš neatvērtā veidā, veicot nepieciešamos drošības pasākumus, nekavējoši iznīcinājis šim nolūkam istabas vidū sakurtā nelielā ugunskurā.

«Protams, cīņa vēl nav galā,» spriež A. Dārznieks, jo drīz pēc aizdomīgā sūtījuma saņemšanas sākusies «regulāra zvanīšanās pa telefonu».

«Esmu pilnīgi pārliecināts, ka tie arī ir viņi,» norādījis A. Dārznieks, kurš nu jau nedēļu piespiedu kārtā ievēro, kā pats saka, «tālruņa moratoriju». Tālruņa moratorijs ir tikai viens no A. Dārznieka mājoklī ieviestajiem drošības pasākumiem. Jau pusotru mēnesi turpinās televīzijas, nedaudz īsāku laiku — radio moratorijs, bet pēdējās trīs dienas pensionārs vairs neiziet no mājām. Kopš vakardienas viņš nolēmis arī nerunāt.

PATIESI! redakciju šis gadījums ieinteresēja pēc tam, kad apkārtējo namu iedzīvotāji sāka sūdzēties, ka A. Dārznieks, pa logu ar kabatas lukturīti raidot signālus Morzes ābecē, apžilbina autovadītājus uz Augļu un Dārzeņu ielu stūra. Kad ieradāmies notikuma vietā, viņš vairākas reizes iekliedzās pūces balsī un sniedza interviju PATIESI!, uz jautājumiem atbildot rakstiski ar mazu, zem durvju apakšas pabāztu lapiņu palīdzību.

Sirmgalvis ir apņēmības pilns cīņu turpināt un apsver domu par mājokļa logu un durvju nostiprināšanu. Viņa vienīgais lūgums PATIESI! korespondentam bija sagādāt kapsulu ar ciānkāliju «gadījumam, ja viņiem tomēr izdodas». ▼

Pievienot komentāru