2006. gada 21. augusts

Vīrietis jūtas labāk nekā pirms stundas

141.gif

Attēlā: vai augšupejošā tendence būs noturīga?

Pilsētas lauku teritorijas iedzīvotājs Aldonis Bernšteins (64), analizējot savu stāvokli, nule kā ir apkopojis operatīvo informāciju, ko dažādas organisma daļas sūta uz smadzenēm, un nonācis pie secinājuma, ka kopumā manāmas pozitīvas tendences, bet atsevišķās organisma vietās vērojams pat krass situācijas uzlabojums.

«Piemēram, ja vēl pulksten četros mana galva plīsa pušu no sāpēm, kuņģis bija apgriezies otrādi, kājas gāja meimuru meimuriem un sirds leca pa muti ārā, tad šobrīd abas galvas puses atkal ir savienojušās kopā, kuņģa pozicionālā nobīde ir samazinājusies līdz 30 grādiem, kāju kustību koordinācija ir atgriezusies, bet sirds rāmi soļo atpakaļ uz savu vietu krūšu kurvja kreisajā pusē,» ziņo analītiķis.

Tomēr konservatīvāk noskaņotie analītiķi, kuru vidū ir arī Bernšteina sieva, atgādina, ka optimisms, ko rada īslaicīga pašsajūtas indeksa celšanās, nekādā ziņā nav pielīdzināms labvēlīgai ilgtermiņa prognozei, tāpēc iesaka Bernšteinam pagaidām neiet uz veikalu pēc vēl vienas degvīna pudeles. ▼

Pievienot komentāru