2006. gada 26. augusts

Sieviete: šķiet, ka mani grib nogalināt

148.jpg

Attēlā: kadrs no filmas

Mūsdienu nervozajā pasaulē dažādas fobijas un iedomas sastopamas aizvien biežāk, turklāt, kā uzskata speciālisti, lielai daļai no tām cēlonis ir šausmu filmu radītās psiholoģiskās traumas.

Piemēram, pilsētas lauku teritorijas iedzīvotāja Bārbala Melne sarunā ar PATIESI! korespondentu pastāstīja par savām bailēm krist no slepkavas rokas, kas īpaši pastiprinājušās pēc filmas «Hostelis» noskatīšanās: «Man tā filma nu tā, ne pārāk. Tiklīdz sākās titri un atvērās durvis, laidos projām. Bet nākamajā rītā sākās… Piecēlusies, nomazgājos un devos uz virtuvi, bet, tiklīdz sāku baudīt savu rīta kafiju, kaut kāds milzīgs priekšmets ne nekurienes gāzās man virsū un notrieca gar zemi. Nekas tāds ar mani agrāk nebija noticis. Devos atpakaļ uz istabu, atlaidos gultā un sāku domāt, cik nereāli tas viss ir. Uzdevu sev jautājumu, vai gadījumā tā nav halucinācija. Mazliet nomierinājusies, sāku ēst cepumus no šķīvja, kas bija nolikts uz galdiņa pie gultas, bet jau nākamajā mirklī atkal kaut kas liels un melns metās man virsū ar pērkona dārdam līdzīgu troksni. Es neatskatīdamās metos projām no mājas. Visu šo laiku dzīvoju vienās bailēs.»

Kā var apliecināt korespondents, Bārbala Melne izskatījās ļoti nervoza. Šķita, ka viņa neatrod sev vietu. Tas bija ārkārtīgi kaitinoši. «Kā jums šķiet, vai kāds mani patiešām grib nogalināt, vai tās ir tikai iedomas?» viņa vaicāja.

Korespondents neko neatbildēja, un, paņēmis avīzi, nosita uzbāzīgo mušu. ▼

Pievienot komentāru