2006. gada 30. septembris

Lakstīgalas šogad dziedājušas minorā

192.jpg

Attēlā: putniņš gatavojas pārknābt dzeloņdrāti

Saskaņā ar azartiska Latvijas dabas zīmju pētnieka, vairākkārtēja putnu dziesmu atšifrētāja, pilsētas lauku teritorijas iedzīvotāja Visvalža Zebiekstes (32) apkopotajiem šī gada akustiski melodiskajiem mērījumiem, lakstīgalas visos Latvijas novados, izņemot Olaines pilsētu un dažas apdzīvotās vietas Lielupes lejtecē, šogad mainījušas dziedāšanas stilu. Noskaņa esot kļuvusi izteikti depresīva.

Kā sarunā ar PATIESI! viņš raksturoja izmaiņas, «ja agrāk lakstīgalas dziedāja apmēram šādi: «Ak, nāc pie manis, mana kolosālā lakstīgaliņa, nodarbosimies ar trakulīgu seksu, lai dzimst forši bērneļi šajā pasakainajā novadā!», tad šogad dziesma skan kā: «Nu labi jau labi, velcies šurp, vecā. Kas mums cits atliek, te tāpat nekā cita nav, ko darīt, pirms pārcirsts nabadzības mezgls, ja gadījumā mēs nenomirsim vēl pirms tam.»»

Kā iemeslu dīvainajam faktam, ka lakstīgalas dažos Latvijas apvidos dziedājušas savādāk, talantīgais zinātnieks izvirzīja hipotēzi, ka Olainē kāds joprojām slepeni nodarbojas ar sintētisko narkotiku ražošanu un procesa blakusprodukti neattīrīti nonākot upju sistēmā. Iespējams, tas notiekot ar Gundara Bērziņa (TP) ziņu.

V. Zebiekste Saeimas vēlēšanās kandidē no LSDSP saraksta. ▼

Pievienot komentāru