2006. gada 2. oktobris

11. septembra teroristi arī bijuši cilvēki

193.jpg

Attēlā: Ata un Džarra smejas par veco, labo joku «Cik teroristu nepieciešams, lai ieskrūvētu spuldzi?»

Atklātībā nonākušais šokējošais videoieraksts, kurā 11. septembra terora aktu organizētājs Mohammads Ata un to dalībnieks Zjads Džarra redzami, sarunājoties un smejoties, pierāda, ka viņi tomēr ir bijuši cilvēki.

«Par spīti baisajai necilvēcībai, ar kādu tika pastrādāti 11. septembra terora akti, mūsu līdzšinējā teorija, ka teroristi bija citplanētieši vai vismaz mutanti no Pārdaugavas, nu ir apgāzta,» atzina FIB direktors Roberts S. Millers III, «tāpēc nāksies pārskatīt līdz šim par absolūti drošu uzskatīto sistēmu lidostās, kas laiž cauri cilvēkus, bet pārbaudei aiztur citām sugām piederošus humanoīdus, vadoties pēc tādām uzskatāmām ārējām pazīmēm kā žaunas, trešā auss pieres vidū vai sarkanu gaismu izstarojošas acis.»

Līdz ar to aktualitāti atguvis jautājums, vai vispār ir iespējams identificēt cilvēkus, kas nolēmuši mirt, sev līdzi nāvē paņemot pēc iespējas vairāk līdzcilvēku. «Visreālākā no perspektīvajām metodēm ir bārdas esamības pārbaude. Abiem videoierakstā redzamajiem teroristiem ir bārda, tāpēc metode pagaidām izskatās 100% droša,» cerību nezaudēja Roberts S. Millers III. ▼

Pievienot komentāru