2006. gada 3. oktobris

Tūrists: modē būs mazas gotu meitenītes

196.jpg

Attēlā: gotu meitenīte priecājas par nākotnes izredzēm

Ārzemju tūrists pēc Rīgā pavadītām vairākām nedēļas nogalēm novērtējis pašreizējo Latvijas tūrisma industrijas piedāvājumu un sniedzis prognozes turpmākajiem gadiem. Pēc ārzemju eksperta domām, nākamgad Rīga ārvalstu tūristus galvenokārt varētu piesaistīt ar mazām gotu meitenītēm.

Džuzepe Storensens (63) Rīgā viesojies jau vairākus gadus un uzskatāms par vienu no zinošākajiem ārvalstu ekspertiem šajā jomā. «Mazas gotu meitenītes noteikti būs 2007. gada tūrisma sezonas nagla,» pastāstīja omulīgais Storensens.

Pēc optimistiskām prognozēm jaunā modes tendence atsevišķos Rīgas rajonos noteikti varētu izraisīt IKP pieaugumu par vismaz 70%.

«Atceros, pirmajos gados, kad braucu, tie bija mazi netīri puišeļi,» atmiņās dalījās pieredzējušais tūrists. «Tendences ar katru gadu tomēr mainās. Paliek, protams, arī iepriekšējais piedāvājums, taču mūždien Rīgā parādās kas jauns, un tieši par to es šo pilsētu mīlu.»

Storensens jau šogad esot novērojis arvien pieaugošu mazu gotu meitenīšu populācijas pieaugumu Rīgas ielās, un nākamvasar varētu sākties īsts mazo gotu meitenīšu bums. «Protams, ne jau visiem viņas patīk,» realistiski spriež Storensens. «Taču tā tas ir ar jebkuru modi. Arī bikses ar paplatinātiem galiem iesākumā visiem nepatīk, pēc tam pēkšņi tās sāk valkāt ikviens». ▼

Pievienot komentāru