2006. gada 1. novembris

Kalvītis neizrāda interesi par geju

224.jpg

Attēlā: neviennozīmīgā simbolika Latvijas ģerbonī

Lai gan pilsētas lauku teritorijas iedzīvotājs Krišjānis Mikojans (22), kurš jau divus mēnešus strādā Ministru Kabineta ēkas saimniecības daļā, Aigaru Kalvīti (TP) ir saticis vairākas reizes, un vienu reizi viņi pat ir bijuši kopā tualetē, tam nav bijis nekādu rezultātu. Par spīti faktam, ka Mikojans ir ļoti pievilcīgs jauns vīrietis ar labi trenētu augumu, Kalvītis par viņu nav izrādījis ne mazāko interesi.

«Mani fascinē Kalvīša personība. Iespējams, daudzi viņu neuzskata par skaistuli, bet man svarīgāka ir cilvēka iekšējā pasaule. Jo vairāk es domāju par Aigaru, jo satraucošāka man šķiet iespēja kaut kā palīdzēt viņa grūtajā darbā. Pasaules praksē tas nebūtu nekas jauns — atcerēsimies kaut vai stāstu par Moniku,» spēlēdamies ar savām matu cirtām, kādā pustukšā Rīgas centra kafejnīcā Mikojans dalījās pārdomās ar PATIESI! korespondentu.

Pirms dažām dienām Mikojans esot gandrīz noticējis, ka sengaidītais mirklis ir klāt. Viņš tika uzaicināts uz Kalvīša kabinetu. Izrādījās, ka nepieciešams tikai nomainīt izdegušu spuldzi.

Tomēr Mikojans vēl nav atmetis visas cerības. Viņš pieņem, ka situāciju radikāli varētu mainīt jauna frizūra. ▼

Pievienot komentāru