2006. gada 6. novembris

Vairai Vīķei-Freibergai neizdodas reģistrēties «Draugiem.lv»

228.jpg

Attēlā: Vairas Vīķes-Freibergas neatbilstoši slavenais viltus mājdzīvnieks

Valsts prezidentei Vairai Vīķei-Freibergai jau ceturto reizi pēc kārtas nav izdevies izveidot savu profilu interneta portālā «Draugiem.lv».

Pirmajā reizē viņa, saņēmusi ielūgumu no sava dēla Kārļa Freiberga, izveidoja profilu, rūpīgi sekojot instrukcijām, bet jau nākamajā dienā viņas profils bija izdzēsts. Pieļaujot, ka tā var būt kāda nejaušība, viņa palūdza dēlam atsūtīt atkārtotu ielūgumu. Šoreiz jaunizveidotais profils tika izdzēsts jau pēc pāris stundām.

Izveidojusi trešo profilu, V. Vīķe-Freiberga nekavējoties devās uz sadaļu «Ziņot par kļūdu» un sīki aprakstīja problēmu par pazūdošajiem profiliem. Pēc desmit minūtēm viņas profils atkal tika izdzēsts.

Būdama neatlaidīga, V. Vīķe-Freiberga izveidoja ceturto profilu, un nosūtīja ziņu «Draugiem.lv», kurā pierādīja, ka nav ne viltus slavenība, ne mājdzīvnieks, tāpēc nav pelnījusi šādu attieksmi. Turklāt šoreiz viņa rīkojās gudrāk un kā profila attēlu ielika savu, nevis sava sunīša Fumja fotogrāfiju. Profils tika izdzēsts nekavējoties.

Pēc V. Vīķes-Freibergas lūguma PATIESI! veica neatkarīgu izmeklēšanu. Atbilde, ko saņēmām no «Draugiem.lv», bija, ka «profilu dzēšana veikta, pamatojoties uz lietošanas noteikumu 10. punktu, kas šajā gadījumā aizsargā Valsts prezidentes V. Vīķes-Freibergas godu un cieņu pret aizskaršanu, ko veic viņa pati, reģistrēdamies šādā apšaubāmā portālā». ▼

1 komentārs

  1. janis koks kraans teica:

    bļeģovijie draugi

Pievienot komentāru