2006. gada 16. novembris

Ščerbatihs izdemolē darbavietu

240.jpg

Attēlā: trīskārtējais Eiropas čempions treniņā mācās lēnām un uzmanīgi pacelt mazliet mazāku svaru nekā ierasts

Lai gan, uzzinot, ka svarcēlājs Viktors Ščerbatihs ir ievēlēts Saeimā, ne viens vien pauda bažas, vai raženajam deputātam parastais krēsls nebūs par mazu, tomēr realitāte ir izrādījusies vēl skarbāka.

Ir salūzuši jau trīs krēsli un deputāts krītot ir izsitis pamatīgu bedri parketā, tāpēc V. Ščerbatiha deputāta darbavietā jau tagad nepieciešams kapitālais remonts.

Balsošanas iekārta ir jāmaina pēc katra balsojuma, jo spēkavīrs spiež pogu tik stipri, ka tā iziet cauri visai iekārtai, nereti radot īssavienojumu visā elektroniskās balsošanas sistēmā.

V. Ščerbatiham paredzētās izskatāmo dokumentu paketes tiek noliktas uz galda, un lapas pāršķir blakussēdētāji. Šāda piesardzība tiek ievērota, kopš deputāts, neuzmanīgi paņemot mapi ar 200 lapām, to netīšām pārplēsa uz pusēm.

Pēc katra V. Ščerbatiha paraksta uz galda paliek aptuveni centimetru dziļš paraksta nospiedums, bet tērauda pildspalva iegūst jaunu formu, kas atbilst stiprinieka satvērienam.

Ja vistuvākajā laikā neizdosies izveidot darbavietu, kas spēj izturēt īsteni vīrišķīgu apiešanos, V. Ščerbatiham nāksies pamest politiku. ▼

Pievienot komentāru