2006. gada 17. novembris

Vijas Artmanes ārstēšana apturēta

241.jpg

Attēlā: «Kur ir mani labie vārdi?» — populārajā dziesmā «Princesīte» sev vaicā K. Dimiters

Kā jau ziņots, mūziķis Kaspars Dimiters pirmdien sāka līdzekļu vākšanu savas mātes, kino un teātra aktrises Vijas Artmanes ārstēšanai un rehabilitācijai pēc trofiskās čūlas operācijas.

Kā informēja Dimiters, ņemot vērā to, ka medikamenti un atveseļošanās izmaksā ļoti dārgi, ko nevar segt ne aktrises pensija, ne brīvmākslinieku atalgojums, aktrises tuvākie draugi un radinieki ieteikuši lūgt sabiedrības palīdzību, pārskaitot naudu uz aktrises personīgo kontu.

Tomēr, kā norādīja Dimiters, ziedojumi netiks pieņemti no «visādiem praidistiem, gejologiem un pārējiem ar otrādu seksuālo orientāciju».

«Vai man un manai mātei vajadzīga šī netīrā nauda?» retoriski vaicāja dziesminieks, un pats arī atbildēja: «Protams, nē!»

«Ja valstis šais laikos vada vairs tikai dibeni un galvas, mums, kuru krūtīs vēl šņākuļo sentimentālais un vecmodīgais ventīls — sirds, ir jātrenējas dalīties,» sacīja Dimiters, gan piebilstot, ka dalīties nevēlas ar «kuru katru».

Vairāki sabiedrībā pazīstami geji, lesbietes un viņu atbalstītāji, kā arī visi, kas nav skaidri pauduši savu viedokli par seksuālajām minoritātēm, jau saņēmuši atpakaļ ziedoto naudu, daudzi pat divkāršā apmērā. Līdzekļu trūkuma dēļ Vijas Artmanes ārstēšana uz laiku apturēta. ▼

Pievienot komentāru