2006. gada 22. novembris

Dailes teātris kļūs par publisko namu «NATO»

244.jpg

Attēlā: pelēcīgo «NATO» fasādi turpmāk atdzīvinās dzīvespriecīgs, sarkans prožektors

Dailes teātrī, kas vēl pirms oficiālā lēmuma pieņemšanas par NATO sammita rīkošanu Rīgā bija noskatīts kā viena no iespējamajām sanāksmes pasākumu norises vietām un tādēļ tika intensīvi remontēts, sammita pasākumi tomēr nenotiks, taču tas kļūs par ikvienam sammita dalībniekam un rīdziniekam atvērtu publisko namu, kas tiks nosaukts «NATO».

«Daudziem cilvēkiem joprojām liekas, ka Dailes teātrī notiks kāds no sammita centrālajiem notikumiem, taču tā īsti nav tiesa,» PATIESI! pastāstīja Rīgas sammita preses un sabiedrisko attiecību nodaļas vadītāja Ilze Rassa. Dažādu, galvenokārt drošības apsvērumu dēļ izlemts, ka 26 valstu līderi tiksies Latvijas Nacionālajā operā un Olimpiskajā sporta centrā. «Tomēr jāatceras, ka tieši publiskie nami bieži vien kļūst par daudzu pasākumu neformālo centru,» piebilda Rassa.

«Tā kā Dailes teātris neatrodas drošības zonā, tā bija ideāla vieta tieši publiskajam namam,» pastāstīja I. Rassa. ««NATO» būs mūsu visu kopīgā māja, īsts un atvērts prieka nams.»

Svaigi izremontētajā publiskajā namā jau noticis pirmais saviesīgais pasākums — Valsts prezidentes Vairas Vīķes-Freibergas pieņemšana par godu 18. novembrim. ▼

Pievienot komentāru