2006. gada 29. novembris

«Bite» joprojām bez klientiem

251.jpg

Attēlā: logotipa sākotnējā versija

Par spīti milzu summām, kas iztērētas tīkla veidošanai un reklāmai, jaunajam mobilo sakaru operatoram «Bite» līdz pat šim brīdim nav izdevies piesaistīt nevienu reālu klientu. Lai gan šis fakts tiek rūpīgi slēpts, neatkarīgais tirgus pētījums, ko iepriekšējās nedēļas laikā veica PATIESI!, parādīja, ka neviens no aptaujātajiem mobilo sakaru lietotājiem neizmanto «Bites» pakalpojumus, turklāt arī nepazīst nevienu, kas izmantotu.

Pētījuma laikā vairākas personas atzinās, ka lietojot mobilo sakaru priekšapmaksas karti «Toxic», tomēr tie nav uzskatāmi par klientiem šī vārda pilnā nozīmē, jo lieto «Toxic» tikai tādēļ, ka saņēmuši to ar īpašiem noteikumiem, un var zvanīt un sūtīt īsziņas pilnīgi bez maksas. Līdz ar to var izdarīt secinājumu, ka «Bites» ieņēmumi pagaidām ir nulle latu, nulle santīmu.

Kā atzina mūsu aptaujātie eksperti, «Bites» liktenis šobrīd jau ir skaidrs: tai nāksies atteikties no darbības Latvijā un pārdot izveidoto bāzes staciju tīklu «Tele2», kas līdz ar to varētu uzlabot savu pārklājumu — no reklamētajiem 96% Latvijas teritorijas līdz kārtīgiem 80%. ▼

Pievienot komentāru