2007. gada 1. jūnijs

Aktīvi vērsīsies pret pirdi

4381.jpg

Attēlā: organizācijas logo

Lai apvienotu visus labās gribas cilvēkus, kam apnikušas nepiedienīgās, ar tūpli visciešākajā veidā saistītās un pretrunā ar kristīgo morāli esošās sabiedrības mazākuma izdarības un šo izdarību uzspiešana pārējai sabiedrībai, nodibināta jauna kustība ar vietni internetā www.nopirde.lv.

Organizācija noliedz, ka pirdieni ir dabiska un ģenētiski iedzimta parādība, kas sastopama gan dzīvnieku pasaulē, gan visās sabiedrībās, turklāt dažkārt vēsturē tikusi uzskatīta par pieņemamu uzvedību gan vīriešu, gan sieviešu vidū.

«Domāju, ka visiem pirdējiem vajadzētu ņemt un aizšūt taisno zarnu. Ja šo izvirtuļu izdarības netiks apturētas, latviešu tautai draud izmiršana. Tā vienkārši nosmaks!» sarunā stāsta portāla dibinātājs Vēsmonis Rožlapa. «Ja vēl katrs to darītu savās mājās, bet nē! Vairums no viņiem nekautrējas savas novirzes demonstrēt arī uz ielas un sabiedriskās vietās, tādējādi rādot atbaidošu piemēru jaunatnei un sabojājot vispārpieņemto atmosfēru. Tāpēc mēs esam nolēmuši apvienoties, lai pret šādām masveida pirdēm vērstos vienotā frontē, izmantojot pat tādus radikālus līdzekļus kā gaisa atsvaidzinātājus.»

Par spīti «NoPirde» apņēmībai, gāzu izdalīšanās nepieļaušana novedusi dažus tās dalībniekus līdz slimnīcas gultai. «Protams, iemācīties apspiest sevī šo dzīvniecisko vajadzību nav viegli,» atzīst Rožlapa. ▼

4 komentāri

 1. no teica:

  Rožlapu par prezidentu!

 2. janka teica:

  YE$S Pirde!!!!

 3. pornokrāts teica:

  es , piemēram, sen vairs nepiržu

 4. miza teica:

  ideāli

Pievienot komentāru