2007. gada 5. jūnijs

Ar labiem nodomiem uzglūn nepilngadīgajai

442.jpg

Attēlā: kurš būs blakus brīdī, kad neviena nebūs blakus?

Pilsētas lauku teritorijas iedzīvotājs, iepriekš tiesātais Imants Duksis (44), kurš jau agrāk ir pamanīts, izsekojot nepilngadīgo Irēnu Strongholdi (mazāk par 18) gan diennakts tumšajā, gan gaišajā laikā, vakar naktī pieķerts, slapstoties ap māju, kurā meitene dzīvo.

Paskaidrojot savu rīcību Irēnas tēvam, kurš bija iznācis laukā uzsmēķēt un pamanīja Imantu sēžam kokā blakus mājai, izsekotājs atzinās, ka viņam ir pamatotas bažas par Irēnas drošību, tāpēc viņš ar vislabākajiem nodomiem pilda brīvprātīgā miesassarga funkciju. «Ieslodzījuma laikā es uzzināju, kādi briesmoņi mēdz gadīties pat šķietami jauku cilvēku vidū, tāpēc, kad nesen uz tumšas ielas satiku Irēnu, kas nāca mājās no deju kursiem, mana sirds burtiski sažņaudzās. Kopš tā laika mani neliek mierā doma, ka kāds monstrs varētu viņai kaut ko nodarīt, un tikai mirkļos, kad es redzu Irēnu mierīgi izģērbjamies savā istabā, es varu justies mazliet mierīgāk,» Duksis neslēpa aizkustinājumu.

Tomēr nokāpt no koka un pieņemt no Irēnas tēva pateicības rokasspiedienu Duksis atteicās, tāpēc situācijas atrisināšanai bija nepieciešams izsaukt Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta darbiniekus, kuri jau agrāk no šī paša koka bija vairākkārt nocēluši Strongholdu ģimenes runci Šprici. ▼

3 komentāri

  1. viena tante teica teica:

    Strongholde lol!:D

  2. -nitro teica:

    runcis Špricis :D

  3. pornokrāts teica:

    veselā miesā vesels grams

Pievienot komentāru