2007. gada 13. jūnijs

Getliņu kosmētikai paredz spožu nākotni

446.jpg

Attēlā: izejvielu ieguve notiek lielos apjomos

Pie skaistumkopšanas debesīm parādījusies jauna zvaigzne — «Getliņu skaistuma izstrādājumi» jeb, eksporta variantā, «Gattling Beauty Products». Nāves jūras dubļu un Baldones dūņu kosmētikas jaunais konkurents sevī apvieno labāko no mikrobioloģiskajiem šūnu augšanu veicinošajiem preparātiem, mīkstinošajiem etilēna polimēriem un urīnsāļiem ar antioksidējošu iedarbību.

Ideja par skaistumkopšanas līdzekļu ražošanu radusies, ieinteresējoties par pārsteidzošo faktu, ka Getliņu izgāztuves apkārtnē dzīvojošie bezpajumtnieki, kas regulāri apmeklē atkritumu kaudzes un bieži vien tajās arī guļ, izceļas ar neatkārtojamu sejas krāsu un īpašu ādas faktūru, kāda nav sastopama pārējo Latvijas iedzīvotāju vidū.

«Pasaulē neviens vairs nebrīnās par aizvien dīvainākām un pretīgākām skaistumkopšanas produktu izejvielām,» skaidro jaunā uzņēmuma produktu izstrādas daļas vadītāja Žanete Skorodvinska. «Laiks arī Latvijai būt drosmīgai un atrast unikālas receptes, jo tikai tā var iekarot savu vietu šajā piesātinātajā tirgū.»

Kā paredz speciālisti, vispieprasītākais no Getliņu skaistumkopšanas produktiem būs maska no samaltu atkritumu masas. «Citu sejas masku ražotāji sola pamanāmas pārmaiņas nedēļas vai dažu dienu laikā. Mums ir izdevies panākt daudz iespaidīgāku efektu! Ja būsiet uzklājusi mūsu masku uz sejas, pārmaiņas būs tūlītējas. Ne tikai kolēģi vai draugi, pat pašas ģimene jūs vairs nepazīs!» PATIESI! korespondentei sola Skorodvinska. ▼

1 komentārs

  1. enterfeiss teica:

    Spēju iedomāties TV reklāmu – garām iet šarmanta blondīne minisvārkos ar kupliem matiem, uztaisa asu puspagriezienu tā ka cirtainie mati tiek pamesti pa gaisu, tad vēlīgi it kā sniedz roku un ar izjustu sejas izteiksmi noelš “Jo Tu esi tā vērta!!” un žilbinoši pasmaida.

Pievienot komentāru