2007. gada 11. jūlijs

Izliekas par pārdevējiem

468.jpg

Attēlā: Maxima

Saņemtas satraucošas vēstis: pilsētas lauku teritorijas iedzīvotāja Aina Skrimsle (50) vairāk nekā trīs gadus nostrādājusi lielveikalā «Maxima» bez darba līguma un nesaņemot nekādu atalgojumu.

Krāpšana atklājās, veikala vadītājam veicot pārbaudi pēc tam, kad viņš ievēroja vārdu «Zenta Mauriņa», kas rakstīts uz Skrimsles pārdevējas nozīmes, un atcerējās, ka šāda sieviete aizgājusi no darba jau 2004. gada martā. «Tolaik mainījās liela daļa cilvēku, ieskaitot veikala vadību. Jaunie nezināja, kā izskatās īstā Zenta Mauriņa, bet pārējie vienkārši nodomāja, ka viņas ir vārdamāsas. Zenta Mauriņa jau tāds izplatīts vārds,» teica apmulsušais veikala vadītājs.

Visu šo laiku viltvārde bija nākusi uz darbu un godprātīgi strādājusi pie kases. «Man visu mūžu ir gribējies būt pārdevējai, tāpēc, kad pie veikala atradu pamestu maisiņu ar pārdevējas formas tērpu un nozīmi, sapratu, ka iespēja ir debesu sūtīta. Tualetē pārģērbos un vienkārši sāku strādāt,» savā paskaidrojumā raksta Skrimsle. Lai gan viņa nesaņēma algu, nekustamo īpašumu bizness, ar ko sieviete nodarbojās ārpus darba laika, ļāva viņai pilnībā finansēt savu vaļasprieku.

Kā atklājies pārbaudēs, kas pēc šī gadījuma veiktas visā «Maxima» veikalu tīklā, Skrimsle nebūt nav vienīgā, kas izliekas par pārdevēju. Izrādījies, ka apmēram trešā daļa pārdevēju patiesībā ir nepiederošas personas. ▼

2 komentāri

  1. smecernieks teica:

    Tualetē pārģērbos un vienkārši sāku strādā,» savā paskaidrojumā raksta Skrimsle.

    Patiesi te ir kļūda.

  2. Dzidzis teica:

    stubums kaa tas ir iespejamas………………….

Pievienot komentāru