2007. gada 18. septembris

Interneta izsolē piedāvā iegādāties Beļģiju

«eBay» pirmdien atsauca no pārdošanas priekšmetu — Beļģijas valsti, par kuru jau bija piesolīti desmit miljoni eiro.

«eBay» vietnē tika piedāvāts iegādāties «Beļģiju, trīsdaļīgu karaļvalsti», norādot, ka tas ir «izdevīgs piedāvājums», lai gan iekavās bija minēts, ka ar to komplektā tiks saņemts 300 miljardu liels nacionālais parāds. Pārdošanā tika piedāvāti visi trīs Beļģijas reģioni — Flandrija, Valonija un Brisele, piebilstot, ka tās var iegādāties kopā, taču tas «nav ieteicams».

Līdz ar Beļģiju tika piedāvāts iegādāties karali un viņa galmu, gan piebilstot, ka tas «cenā nav iekļauts». «eBay» pārstāvis Pēters Burins norādīja, ka interneta izsoļu nams nevar piedāvāt neko neeksistējošu vai nereālu. Pārstāvis atzina, ka tā nav pirmā reize, kad pārdošanā tikusi piedāvāta Beļģija. «Taču pagājušajā reizē tas nebija ne flāms, ne valonis, kas izteica piedāvājumu, un tas nebija nedz tik labi noformēts, nedz tik uzjautrinoši,» teica Burins.

Kā Beļģijas pārdevējs bija minēts bijušais žurnālists Gerits Sikss. Sākotnējā cena bija noteikta viena eiro apmērā, un līdz pirmdienai, kad piedāvājums tika atsaukts, interesi bija izrādījuši jau 26 solītāji, cenai sasniedzot desmit miljonus eiro.

Beļģiju skārusi dziļa politiskā krīze, kas arvien skaļāk liek izskanēt šaubām par federālās valsts turpmāko pastāvēšanu. Šodien aprit 100 dienas kopš parlamenta vēlēšanām, taču nav nekādu pazīmju, ka partijas, kas pārstāv flāmiski runājošo valsts ziemeļu daļu un franciski runājošo dienvidu reģionu, spēs beidzot vienoties par jaunās valdības izveidi.

(No LETA.) ▼

2 komentāri

  1. onkulis teica:

    šitā bija varen feina ziņa :)

  2. Roberto teica:

    Ha! Šo valsti izdomāja briti, lai sakaitinātu frančus…

Pievienot komentāru