2007. gada 8. novembris

Krievijas dzīvnieki lūdz Putinu palikt amatā

575.jpg

Attēlā: pirmā starpsugu prezidenta atbalstītāji

Jau ziņots, ka krievu kinorežisors Ņikita Mihalkovs, tēlnieks Zurabs Cereteli, mākslinieki Timurs Salahovs un Alberts Čarkins «65 tūkstošu radošo profesiju pārstāvju vārdā» ir uzrakstījuši atklāto vēstuli, kurā aicina Vladimiram Putinu palikt Krievijas prezidenta amatā par spīti konstitūcijā noteiktajiem ierobežojumiem.

Sekojot radošās inteliģences piemēram, līdzīgu aicinājumu Krievijas teritorijā dzīvojošo faunas pārstāvju vārdā izteikuši arī Maskavas zoodārza iemītnieki, kopumā ap 6000 dzīvnieku, kas pārstāv vairāk nekā 1000 sugas. Vēstulē teikts: «Visa Krievijas dzīvā daba savos sirdspukstos dzird jūsu vārda atbalsi. Tie, kam no dabas ir divas vai vairāk sirdis, spēj atskaņot jūsu vārdu un uzvārdu kopā ar visu tēva vārdu. Ja jūs aiziesiet, mūsu sirdspukstiem zudīs jēga.»

Tā kā dzīvnieki neprot ne rakstīt, ne runāt, atklāto vēstuli viņu vietā ir uzrakstījis zoodārza ģenerāldirektors Vladimirs Spicins. Kā paraksti uz vairāk nekā 2000 lappusēm redzami aizkustinoši ķepu un ķepiņu nospiedumi.

Uz jautājumiem, kā viņš var būt pārliecināts, ka zoodārza dzīvnieki patiešām atbalsta izteikto aicinājumu, un vai viņi ir tiesīgi izteikties savu savvaļā dzīvojošo radinieku vārdā, Spicins paskaidroja, ka «nav citas iespējas, jo dzīvot Krievijā un mīlēt Putinu ir nešķirami jēdzieni — neatkarīgi no tā, vai tu esi aita, cūka vai vienkārši ēzelis. ▼

2 komentāri

  1. viena tante teica:

    Labs :D

  2. TASS saabšajet teica:

    kādas muļķības, kas par skaitļu noapaļošanu. Aicinājums tika izteikts precīzi 65492 radošo profesiju pārstāvju vārdā.

Pievienot komentāru