2007. gada 22. decembris

Svētku dievkalpojumi notiks arī lielveikalos

617.jpg

Attēlā: baznīcas tornim līdzīgais elements projektā nebija nejaušība

Saskaņā ar vienošanos, ko noslēgusi Latvijas evaņģēliski luteriskā Baznīca (LELB) un uzņēmums «Linstow Center Management» (LCM), 24. un 25. decembrī tirdzniecības centru «Alfa», «Origo» un «Mols» apmeklētājiem tiks dota iespēja piedalīties svētku dievkalpojumos.

LCM sabiedrisko attiecību konsultante Aija Krūmiņa skaidroja žurnālistiem: «Es nevēlētos no tā uzpūst sensāciju. Mēs nemitīgi paplašinām mūsu klientiem pieejamo pakalpojumu klāstu, un tas ir tikai loģiski, ka pienācis brīdis, kad, ja tā var izteikties, pārtikas produktiem līdzās var iegādāties arī garīgo barību. Tas nav nekas jauns. Neviens taču nebrīnās, ka mūsu tirdzniecības centros ir arī grāmatnīcas! Vai, piemēram, mūzikas ierakstu veikali.»

«Baznīca nevar pastāvēt bez cilvēkiem. Tā nedrīkst ignorēt sociālekonomiskās pārmaiņas sabiedrībā, riskējot nonākt pašizolācijā. Kristus mums nav mācījis ieslēgties savā namā un cerēt, ka kāds nāks un klauvēs pie durvīm. Viņš pats gāja pie cilvēkiem!» Krūmiņas teikto papildināja LELB Rīgas iecirkņa prāvests Erberts Bikše.

Ja eksperiments būs sekmīgs, LELB apsver iespēju izveidot tirdzniecības centros pastāvīgas pārstāvniecības. ▼

5 komentāri

 1. tautumeita teica:

  Paldies dievam, ka tā. Lai skan!!

 2. vārc teica:

  a šitie nav ķīnas ražojuma?

 3. Cik maksā teica:

  ducis pūkainu “Merry Christmas” ar krustiņiem?

 4. vomitus teica:

  nu ta beidzot. ziniet cik ilgi man katru sveetdienu jaaseezh sastreegumos liidz tornjakalna bazniicai

 5. Roberto teica:

  sia lelb

Pievienot komentāru