2008. gada 12. februāris

Atvērts skaistumkošanas salons

655.jpg

Attēlā: kā būtu beidzot izgulēties?

Apmierinot daiļā dzimuma vidū aizvien pieaugošo pieprasījumu pēc patīkama un kvalitatīva servisa, pilsētas lauku teritorijas sabiedriskās ēdināšanas uzņēmuma «Papēdis» 2. stāvā atvērts mūsdienīgs skaistumkošanas salons «Mama mia».

Jaunajā salonā mūsu klientes varēs vienlaicīgi izvēlēties vienu vai vairākas skaistas sajūtas, kas tiks pastiprinātas ar zinātniski aprēķinātu alkohola devu. Starp piedāvātajiem pakalpojumiem ir masāža, aromaterapija, džakuzi, solārijs, seriālu noskatīšanās, pirms tie tikuši parādīti Latvijā raidošajos televīzijas kanālos, kosmētikas prezentācijas, persiešu šķirnes kaķu glaudīšana, smaidīgu zīdaiņu kutināšana, visjaunāko vietējo tenku apspriešana, vairāku simtu šokolādes šķirņu degustācija, klaji melīgi vīriešu komplimenti, vajadzības gadījumā vēl viena vai vairākas devas alkohola (šampanieša, liķiera vai salda vīna veidā pēc klientes vēlēšanās) un, pats galvenais, iespēja netraucēti izgulēties 12 stundas no vietas. Tas viss — izsmalcinātā un ar mīkstiem materiāliem apdarinātā interjerā.

Skaistumkošanas salonā izveidojusies iepriekšējā pieraksta rinda pusgada garumā, tāpēc negaidiet: piesakieties jau šodien! ▼

5 komentāri

 1. Vidējais iedzīvotājs teica:

  cik zvaigznīšu ir tai košanai? Ja nav ****, tad tur nav ko

 2. Stereoīds teica:

  Konjaku tur nepiedāvā.

 3. viena tante teica:

  Tas ir tieši kā radīts mums, dāmām!

 4. Gorbāns teica:

  Vo bobas…

 5. meitene no Ipiķiem teica:

  daudz populārāks ir skaistumkopošanās salons!

Pievienot komentāru