2008. gada 18. jūnijs

LTV demonstrēs jaunu krāmu


Attēlā: negaidīti iedegas gaisma

Līdztekus tādiem populāriem seriāliem kā «Neprāta cena», «Likteņa līdumnieki» un «Mīlas viesulis 2» LTV drīzumā sāks demonstrēt jaunu Austrijas un Šveices kopražojuma daudzsēriju psiholoģisko krāmu «Līkloči tumsā».

Seriāla darbība norisinās milzīgā ķīmiskās rūpniecības uzņēmumā Vīnes pievārtē. Psiholoģiskajā krāmā mēs varēsim sekot suņa, policista un trīs elektriķu gaitām piķa melnā tumsā. Sižets aizsākas ar tālruņa zvanu, kurā rūpnīcas dežurants lūdz palīdzību, jo uzņēmumā nakts vidū pēkšņi ir pazudusi elektrība. Drošsirdīgie elektriķi dodas pildīt savus pienākumus, nemaz nenojaušot, ka pa rūpnīcu klejo arī policists ar suni, kuri izmeklē kāda strādnieka maciņa pazušanas mīklainos apstākļus. Skatītājus gaida mīlas piecstūris, aizraujoša pakaļdzīšanās ar kravas pacēlājiem, veselībai nekaitīgi lēcieni no 10 metru augstuma, kā arī daudz noderīgas informācijas par dzelzceļa cisternu labturību.

Kamēr mēs vērosim seriāla pirmo sezonu, jau top turpinājums, kura nosaukums būs «Nodzisušais lukturītis». Varam atklāt kārtis un pačukstēt, ka jaunās sezonas notikumu centrā būs policista mokošie mēģinājumi izprast, kāpēc kabatas lukturītis nodziest, tiklīdz tiek uzspiests uz noslēpumaina slēdža, kas iepriekšējās sezonas pēdējā sērijā dramatiskos apstākļos ir atrasts uz lukturīša sāna. ▼

1 komentārs

  1. sndjs teica:

    Ceru, ka nerādīs darba laikā!

Pievienot komentāru