2009. gada 5. marts

Apņemšanās: gribu sākt smēķēt

Attēlā: pasīvā smēķētāja plaušas

Tuvojoties pavasarim, kad ikviens plānā galdiņa urbējs vēlas īstenot savu sapni, kam nav pieticis dūšas Jaunajā gadā, PATIESI! izsludina pieteikšanos visiem smēķēt gribētājiem.

Pievienojot šai ziņai savu komentāru ar tekstu «Apņemos sākt smēķēt!», jebkurš PATIESI lasītājs varēs apzināties, ka nav vienīgais, kurš jau gadiem mēģina atmest piederību pasīvo smēķētāju rindām un pievienoties priviliģētajai smēķētāju šķirai, kas savā starpā brīvi apspriež jaunumus un kaļ nākotnes plānus, kamēr nesmēķētāji ir nolemti dīkai vientulībai un drausmīgam klepum tajos mirkļos, kad tomēr nolemj pamēģināt kādu cigareti.

Tam ir jādara gals! Neatkarīgi no jūsu vecuma, tikai rakstura stingrība ļaus jums pierast pie dūmu asās garšas un nikotīna intoksikācijas nepatīkamā, bet vilinošā reibuma. Pirmais solis: jāpieņem doma, ka daļai cilvēku atkarība no nikotīna neveidojas tik viegli kā vairākumam, un jāapzinās sava bezspēcība. Otrais solis: jāpaļaujas uz augstāka spēka palīdzību smēķēšanas uzsākšanā. Trešais solis: jāsmēķē.

Atcerieties: tikai smēķētāji ir atbrīvoti no pasīvās smēķēšanas nodarītā kaitējuma veselībai! ▼

7 komentāri

 1. Grūtnieks teica:

  Apņemos sākt smēķēt.

 2. artissco teica:

  man ir noveicies, man no nikotīna nav vispār atkarības… vienu brīdi smēķēju, tad vairs nē, man nav īsti problēmu atmest vai atsākt :D

  vienīgā problēma, ko esmu pamanījis pēc atmešanas, ir tevis pieminētā privilēģija ietusēt ar citiem smēķētājiem :D tagad tajā laikā nav ko darīt… un nopietni, dienas laikā sakrājas aptuveni stunda un vairāk, pa to laiku tik daudz ko var apspriest…

 3. terenss teica:

  Hm, ar to smēķēšānu vel jāpagaida, pie mums vēl cigarešu cenas pārāk zemas… Vot pacelsies cenas, tad gan varēs sākt, varēs lepni uzvilkt dūmu, un tā jau būs augstākās sabiedrības pazīme….

 4. Hohoho Sapiens teica:

  Iedomājos, kā kailas meitenes uzvelk dūmu un dodas ielās, domājot, ka ir kaut ko uzvilkušas…

 5. smēķis teica:

  Es jau smēķēju, bet apņemos to darīt vēl aktīvāk

 6. Beibe teica:

  Bet vai no smēķētājiem neatkarājas cigaretes? Vai arī smēķētāji atkarājas no cigaretēm?

 7. Līva teica:

  Tās plaušas izskatās pēc spārniņiem

Pievienot komentāru